0 Faizle 5.000 TL Kredi, Hesap Açan Herkese Kefilsiz Şartsız Kredi

Akbank ilk defa hesap açan müşterilere 5 Bin TL faizsiz kredi veriyor. İşte Akbank faizsiz kredi kampanyasının tüm ayrıntıları...

Finans 25.09.2021 - 09:28 25.09.2021 - 09:32 Engin Uzunoğlu

Başlığı ilk okuduğunuzda muhtemelen siz de bizler gibi ‘’yok artık’’ diye tepki verdiniz değil mi? İlk gördüğümüzde biz de gözlerimize inanamasak da Akbank, mobil uygulama üzerinden Akbank’ta ilk defa hesap açanlara 5.000 TL faizsiz kredi veriyor. Heyecanınızı kontrol altına alın ve detaylara bir göz atın.

0 Faizli İhtiyaç Kredisi

Akbank, kapısını ilk defa çalanlara güzel bir sürpriz ile merhaba diyor. Daha önce Akbank hesabı bulunmayanlar, mobil üzerinden müşteri olma şartıyla faizsiz kredi desteğinden yararlanabiliyorlar. Nasıl mı? Son derece basit, ilk olarak telefonunuzun uygulama servisine girerek Akbank Mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirin. Daha sonra ‘’Akbanklı olmak istiyorum’’ sekmesine tıklayarak görüntülü görüşme aracılığıyla hesabınızı açın. 

faizsiz kredi akbank

Görüntülü görüşmeyle beraber yeni tip kimlik kartınızı akıllı telefonunuza okutmanız ve kısa bir form doldurmanız gerekmekte. Kimliğimi yenilemedim ya da kimliğin arkasındaki çipi okuyabilecek özellikte akıllı telefona sahip değilim diyenler kurye aracılığıyla da hesap açabilirler. Hesap açılışı sonrasında maksimum 12 ay ve maksimum 5.000 TL’ye kadar olan talepleriniz  0 faiz ile değerlendirmeye alınacak. 

Akbank Faizsiz İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Birçok kişi bankaların ihtiyaç kredisi hesaplamalarından net bir anlam çıkaramamaktan şikayetçi. Bu defa herkesin anlayacağı bir hesaplama ile karşınızdayız. Hiç kredi bilginiz olmasa bile Akbank faizsiz ihtiyaç kredisi hesaplamalarınızı yalnızca hesap makinesi kullanarak yapabileceksiniz. Zira kredi faizi yok, masraf yok, ek ödeme yok; daha ne olsun. 5.000 TL’ye kadar olan kredi taleplerinizi 1 yıllık vadeyi aşmamak kaydıyla vade sayısına böldüğünüzde aylık taksit tutarınızı öğrenebilirsiniz. 

Önceki paragraftaki hesaplamayı bir de örnekle açıklayalım. Diyelim ki 10 ay vade ile 4.000 TL kredi çekmek istiyorsunuz. Akbank mobil üzerinden online hesap açılığı sonrasında kredi başvurusu yaptığınızda sizden hiçbir şekilde faiz ya da masraf alınmayacaktır. 4.000 TL tutarlı krediyi 10 ay vade ile çekmeniz durumunda her ay 400 TL ödemek kaydıyla kredinizi ödeyebilirsiniz. Sizce de Akbank tarafından sunulan bu özel hizmet fazlasıyla iyi değil mi?

Kredinizi 0 faiz ve 0 masraf ile kullanacağınız için hesaplamanızı kendi başınıza yapabilirsiniz. Sadece hesaplamalarda 5.000 TL ve 1 yıl sınırlarını unutmayın. 5.000 TL ya da 1 yıl vade üzerindeki talepler standart Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranıyla kullandırılacaktır. Kredinizi faizsiz çekmek istiyorsanız başvurularınızı mutlaka bu minvalde gerçekleştirin. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@