0.98 Faizli Konut Projeleri İstanbul Listesi 2019

0.98 konut projeleri İstanbul listesi güncellendi. Yenilenen listede 0.98 faizli kredi kullanabileceğiniz çok sayıda proje eklendi!

İstanbul Konut Projeleri 21.02.2019 - 18:00 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

0.98 konut projeleri İstanbul listesi güncellendi. Yenilenen listede 0.98 faizli kredi kullanabileceğiniz çok sayıda proje eklendi!

Ziraat Bankası 0.98 anlaşmalı konut projeleri listesi güncellendi. Güncellenen yeni liste ile İstanbul'da 0.98 anlaşmalı konut projeleri kapsamı da büyük oranda genişlemiş oldu. Uzun süredir devam eden kampanyanın ne zaman sona ereceği konusunda da ise ne yazık ki net bir bilgi bulunmuyor. Aradaki Yüzde 0.80 Faizi Müteahhitler Karşılayacak! Altan Elmas "Bu çok önemli adım için hükümetimize ve Ziraat Banka'mıza talebimizi olumlu karşılamalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Ziraat Bankası’yla aktif şekilde kredili çalışmakta olan KONUTDER üyeleriyle bu firmalardan konut satın alan müşterileri hedefleyen uygulama, aylık yüzde 0,98 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle 500 bin TL’ye kadar konut kredisi kullanma imkanı sunacak.Bankayla çalışmakta olan konut üreticisi firmaların da maliyetin bir kısmını katkı payı olarak üstlenmeleri neticesinde faiz oranının müşterilere aylık yüzde 0,98 olarak yansıtılmasına karar verilmiştir. Bu kapsamda, Ziraat Bankası’yla çalışmakta olan firmaların elinde bulunan bitmiş birinci el ve inşaatı devam etmekte olan konut satışlarının büyük bir ivmeye kavuşacağına inanıyorum.Uygulamadan Ziraat Bankası ile çalışan tüm konut üreticileri faydalanacaktır. KONUTDER olarak uzun bir süredir dile getirdiğimiz, bankaların konut kredi faiz oranını psikolojik sınır olan yüzde 1’in altına çekmesi talebimizle ilgili yaşanan bu gelişme, hem ekonomimizin hem de sektörümüzün canlanması açısından önemli bir adımdır.Konut üreticileri olarak bizler bir süredir kendi yaptığımız kampanyalarla özveride bulunarak vatandaşlarımıza konut alımında kolaylık sağlamaya çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçte de sektör oyuncuları ve bankalar hep birlikte hareket ederek aradaki maliyet farkını paylaşmalı ve faiz oranını 0,98’de tutmalıyız."Ziraat Bankası İstanbul 0.98 Konut Kredisi Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi 

Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@