0.99 Faiz Oranıyla 3.000 TL İhtiyaç Kredisi! ATM'den, TEB Mobil Uygulamasından Hemen Başvurun

TEB tarafından sunulan yeni kredi kampanyası düşük limitle kredi ihtiyacı olanlara çok özel bir ayrıcalık sağlıyor. Banka 3000 TL limitle kullanılacak krediye 0.99 faiz uyguluyor.

0.99 Faiz Oranıyla 3.000 TL İhtiyaç Kredisi! ATM'den, TEB Mobil Uygulamasından Hemen Başvurun

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) 0.99 aylık faiz oranıyla 3.000 TL ihtiyaç kredisi sağlayacağını duyurdu. Nakit avans üzerinden sağlanacak kredi için müşteriler 6 aylık bir ödeme planı oluşturacaklar. İşte düşük limitli kredi kullanacaklar için o fırsat.

0.99 FAİZLİ TEB İHTİYAÇ KREDİSİ

TEB tarafından sağlanan ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyenler için limit oldukça sınırlı. Banka müşterilerine göndermiş olduğu bir kısa mesaj ile çok düşük faiz oranıyla kredi sağlayacağını ilan etti. Yaz döneminde alışveriş, eğitim, sağlık ve benzeri ihtiyaçları için nakit ihtiyacı olanların değerlendirebileceği kredi paketinde kısa vadeli ödeme planı oluşturuyor.

Müşteriler TEB'in ilan ettiği kredi paketinden yararlanmak istemeleri durumunda 3 ana özellik ile kredi verilecek. Kredi kullanımı nakit avans üzerinden olacak. Bankadan bildirilen tutarda kredi çekecek olan müşteriler kısa vadeli ödeme planıyla ödemelerini yapacaklar. Sunulan kredi paketinde ödeme erteleme yada esnek ödeme seçenekleri yer alıyor. Ödemeler aylık eşit taksit düzeniyle tamamlanacak.

ihtiyaç kredisi

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

TEB tarafından sağlanan ihtiyaç kredisinde faiz oranı yüzde 0.99 olarak uygulanacak. Müşteriler en düşük yüzde 1.39 olarak uygulanan ve özel şartların talep edildiği Ağustos 2021 döneminde, TEB'in kampanyasıyla çok düşük faizle kredi ihtiyaçlarını gidermiş olacaklar.

Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Kullanabilirim?

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için kredi limiti sınırlı tutuldu. Banka göndermiş olduğu kısa mesajında nakit avans üzerinden kullanılabilecek kredinin 3.000 TL sınırlı olduğunu duyurdu. Ancak daha düşük limitle kredi kullanmak isteyenler istedikleri tutarda kullanabilecekler. Üst sınır ise 3.000 TL olarak uygulanacak.

Kaç Ayda Geri Ödememe Gerek?

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için bir diğer merak edilen soru kaç ayda geri ödenebileceği. Ödemeler için standart bir plan oluşturan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) müşterilerin geri ödemelerini 6 ayda yapacaklarını duyurdu. İsteyen müşteriler daha kısa vadeli bir ödeme planı da oluşturabilirler.

teb-1

TEB BAŞVURULARI HANGİ KANALLARDAN KABUL EDECEK?

TEB 0.99 faizli, 6 ay vadeli ve 3.000 TL limitli nakit avans ihtiyaç kredisi için banka ATM üzerinden, mobil uygulama üzerinden ve internet bankacılığı üzerinden yapılacak tüm başvuruları kabul edeceğini bildirdi.