0,99 Faizle İhtiyaç Kredisi Dönemi! ING Bank Kredi Verip Her Ay Müşteriye Ekstra Ödeme Yapıyor!

Nakit sıkışıklığı yaşayan müşterilerine uygun maliyetlerde dönem dönem ihtiyaç kredisi sürprizi yapan İNG Bank düşük faizle nakit desteği sağlıyor.

0,99 Faizle İhtiyaç Kredisi Dönemi! ING Bank Kredi Verip Her Ay Müşteriye Ekstra Ödeme Yapıyor!

Türkiye'de hayat pahalılığı nedeniyle insanlar nakit akışlarını sürdürebilmek için zaman zaman ek kaynak desteğine ihtiyaç duyuyorlar. Piyasada nakit akışındaki daralmadan dolayı da bu ek kaynak yalnızca bankalarca verilebiliyor.

UYGUN FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştıranlar en düşük maliyetli kredinin hangi banka tarafından verildiğini sorguluyorlar. Geçim sıkıntısı yaşayan insanlar güç bela kullanacaklar ihtiyaç kredisi için bir de ek maliyetlerle karşılaşmak istemiyorlar. Bu durumda da kredi kullanımında bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarındaki uygulanan faiz oranları belirleyici bir rol üstleniyor.

İNG BANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI AKILLARDA KALDI

Düşük maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankalardan olan ING Bank sık sık müşterilerine kredi sürprizi yapmasıyla tanınıyor. Hatta öyle ki dönem dönem İNG Bank tarafından müşterilere faizsiz ihtiyaç kredisi dahi verilebiliyor. Bu kredi kampanyalarını takip eden ING Bank müşterileri faizsiz bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar.

0,99 FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ

Şu anda ING Bank'ın aktif olarak sürdürdüğü ihtiyaç kredisi kampanyalşarı arasında faizsiz ihtiyaç kredisi bulunmuyor. Ancak yine de düşük maliyetlerle müşterilere ihtiyaç kredisi kullandırılabiliyor. Bu kredi kampanyası kapsamında ING Bank müşterileri aylık yüzde 0,99 kredi faizi ile nakit desteklerini hemen bankadan çekebiliyorlar.

Aylık yüzde 0,99 gibi bir kredi faizi ile ihtiyaç kredisi veren İNG Bank benzersiz bir kampanya yaptığı için çok sayıda kredi başvurusu alıyor. Bankaların ihtiyaç kredisi faizlerinin yüzde 1,40 ve yüzde 1,60 ortalamasında bulunduğu bir dönemde 0,99 faizle verilen ihtiyaç kredisi büyük bir imkan oluyor.

ING Bank'tan 0,99 faizli ihtiyaç kredisi kullanmanın bazı şartları bulunuyor. Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi kampanyası kapsamında müşteriler 5 Bin TL'ye kadar olan kredilerini 0,99 faizle, 5 Bin TL ile 20 Bin TL arasında olan kredilerini yüzde 1,39 faizle ve 20 TL'nin üzerindeki kredilerini de yüzde 1,59 faizle kullanabiliyorlar.

ing bank kredi kampanyası

Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi kampanyası ile nakit desteği alan müşteriler bankaya 1.00 TL aylık harcama sözü verir. Bu söz gereği müşteriler ay içerisinde ING banka kartı veya vadesiz hesaptan 1.000 TL harcama yaparlar. Bu harcama miktarına göre d ebir sonraki ay faiz iadesi alırlar. Vade gününde faiz iadesi müşterilerin herhangi bir işlem yapmasına gerek olmadan vadesiz hesaplara aktarılır.

SONRAKİ HABER