0.99 faizli 55 bin liralık taşıt kredisiyle arabanızı alın! Mayıs sonuna kadar geçerli

Hyundai tarafından başlatılan kampanyalar kapsamında birçok modelde çok özel fırsatlar sunuluyor. 31 Mayıs tarihine kadar geçerli kampanyalar ile 0.99 faizli 55.000 TL kredi çekmek mümkün olacak.

0.99 faizli 55 bin liralık taşıt kredisiyle arabanızı alın! Mayıs sonuna kadar geçerli

Emlak365.com - Hyundai Mayıs 2022 dönemi araç kampanyalarında model model farklı fırsatlar sunuluyor. Kampanya listesinde yer alan araçlardan bazıları için indirim uygulayacağını ilan eden Hyundai bazı modellerde kredi bazı modellerde ise erteleme sağlayacağını duyurdu. İşte aracını yenilemek yada ilk defa araç almak isteyenler için ilan edilen o kampanya detayları.

0.99 FAİZLİ KREDİSİ, İNDİRİMİ VE ÖDEME ERTELEMESİYLE ARAÇ LİSTELERİ

Hyundai tarafından yayımlanan duyuruya göre kampanyalı araç satış listesinde olan modeller; Hyundai i10, Hyundai i20, Hyundai Elentra, Hyundai Bayon, Hyundai Kona ve Hyundai Elektrik, Hyundai Tuscon, Santa FE Hibrit ve Hyundai H-100 olarak duyuruldu. İşte hangi modele hangi kampanya sağlanacak. İşte tüm o liste..

* Hyundai i10 almak isteyenler 31 Mayıs'a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında araçlarını şimdi alacaklar ödemeleri 6 ay sonra yapacaklar.

* Hyundai i20 model sıfır araç almak isteyenlere iki seçenek sunuluyor. Birincisi 31.300 TL'lik indirim olurken ikincisi ise 12 ay vadeli 0.99 faizli ve 55.000 TL limitli kredi olanağı.

* Hyundai Elentra model araba alacaklar için ise şimdi al Kasım'da öde fırsatı sunuluyor.

* Hyundai Bayon marka araç için de 6 ay ödeme erteleme fırsatı sunuluyor.

* Kona model araç almak isteyenlere de taşıt kredisi verilecek. 0.99 faiz oranı, 12 ay vadeli ve 55.000 TL krediyle ara almak mümkün olacak.

* Kona Elektrik model araba alacaklara da Kasım'da ödeme fırsatı sunulacak.

* Hyundai TUSCON, SANTA FE Hibrit ve H-100 marka araçlar için de 6 ay ödeme erteleme olanağı verilecek.