0.99 Vade Oranı İle Sıfır Ev Sahibi Olma İmkanı! Hemen Tapu, 2022 Teslim Motto Ankara Atayıldız Konut Projesi

Yükselen kredi faiz oranları sonrası konut projeleri taksitle ev satışına başlarken Ankara'da 2022 teslim konut projesi arayanlara 0.99 vade farkı ile ev sahibi olma imkanı sunuldu.

Konut Projeleri 06.09.2021 - 17:08 06.09.2021 - 17:08 Gülcan Özer

Bankaların konut kredisi faiz oranlarında yaşanan hızlı yükseliş sonrasında ev sahibi olmak isteyen kişiler taksitle konut satışı yapan projelere yöneldi. Konut kredisi faiz oranlarında bazı bankalar yüzde 2 seviyesini dahi aşarken sıfır konut projeleri yüzde 0.99 vade farkı ile konut satışı yapmaya devam ediyor. 

Bu projelerden biri de Ankara'da yükselen Motto Ankara Atayıldız konut projesi oldu. Hemen tapu ve 2022 teslim olarak satılan konut projesinde 1+1 daire ve 2+1 daire tipinde üretilen konutlar satışa sunuldu. 

379 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA SIFIR KONUT SAHİBİ OLMA İMKANI! 

Ankara'nın en hızlı değerlenen bölgeleri arasında yer alan Doğukent Bulvarı üzerinde hızla yükselmeye devam eden konut projesinde 1+1 daire tipinde üretilen 231 adet ve 2+1 daire tipinde üretilen  387 adet daire olmak üzere toplamda 543 daire satışa sunuluyor. 

Karma proje olarak tasarlanan projede 34 adet cadde mağazası ile evinize girmeden önce ihtiyaç duyduğunuz tüm alışverişinizi yapmanız güvence altına alınırken yine projenin yanı başında bulunan AVM'de hem evin değerini hem de projenin yatırım değerini arttırıyor. 

motto-ankara-konut-projesi

0.99 VADE FARKI İLE TAKSİTLE EV SAHİBİ OLMA İMKANI! 

Projede yer alan dairelerde giyinme odasına kadar her türlü lüks özellik en ince ayrıntısına kadar düşünülürken taksitle ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak 0.99 vade farkı ile satış seçenekleri de sunuluyor. Projede yer alan konut fiyatları ve taksit seçenekleri hakkındaki detaylı bilgiler ise Mamak Ankara'da yer alan satış ofisinden verilirken yine Motto Ankara internet sitesi üzerinden form dolduran kişilere de dönüş yapılıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@