1 Paket Sigara Parasının Yarısı Bile Değil! Ziraat Bankası Günde 6 TL Taksitle Anında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Veriyor

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere en uygun kredi kampanyası Ziraat Bankası'ndan geldi. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile 5 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor!

Finans 20.02.2022 - 12:56 20.02.2022 - 12:56 Gülcan Özer

Maddi sıkıntıya düşen kişiler bankalardan kredi çekmeyi tercih ederken bankaların da kredi kampanyaları tüm hızı ile sürüyor. Bahar kredisi fırsatları peş peşe açıklanmaya başlarken bu kampanyalardan birini de Ziraat Bankası başlattı. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile en uygun kredi veren banka oldu. 

Kamu bankaları arasında yer almasının yanı sıra Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası yeni başlattığı kampanya ile acil nakit para arıyorum diyen müşterilerine büyük fırsat sundu. Düşük tutarlı nakit paraya ihtiyacı olan müşterilerine fırsat sunan banka 36 ay vadeli 5 Bin TL kredi paketini kullanıma sundu. 

5 BİN TL KREDİ 36 AY ZİRAAT BANKASI KAMPANYASI! 5.000 TL KREDİ HESAPLAMA İLE KAÇ TL TAKSİT ÖDENİR?

Şu anda yüzde 1.55 faiz oranı ile tüm bankalar arasında aynı oranı uygulayan Vakıfbank ile en uygun ihtiyaç kredisi veren banka unvanına sahip olan Ziraat Bankası aynı zamanda kolay kredi veren bankalar arasında bulunuyor. Nakit paraya ihtiyacı olan müşterilerine düşük faizli kredi fırsatı sunan Ziraat Bankası özellikle de düşük tutarlı nakit para arayan müşterilerine günlük sadece 6 TL taksitle kredi vermesi ile öne çıkıyor. 

ziraat 5 bin tl kredi hesaplama

Ziraat Bankası üzerinden 36 ay vadeli 5 bin TL kredi çeken kişilerin aylık taksit ödemeleri 191.78 TL olarak gerçekleşirken bu da kredinin günlük taksit ödemesinin 6,40 TL'ye denk gelmesi anlamına geliyor. Bugün ortalama bir sigara fiyatının 25 TL olduğu düşünülürse bu kredi fırsatı ile günde 1 paket sigara fiyatının yarısının dahi altında bir ödeme yapılarak 5 bin TL kredi kullanımına olanak sağlanıyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@