1 TL Bile Faiz Ödemek Yok! Nakit İhtiyacını Bu Banka Faizsiz Taksitli Nakit Avans ile Karşılıyor!

Nakit paraya ihtiyacı olanlar için bankaların faizsiz taksitli nakit avans fırsatları sunulmaya devam ediyor. Garanti BBVA yeni müşterilerine özel 5 bin TL faizsiz nakit avans veriyor! İşte detaylar…

Finans 06.06.2022 - 15:38 06.06.2022 - 15:42

İhtiyaç kredisi ile uğraşmak zorunda kalmadan anında 5.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınızı Garanti BBVA faizsiz taksitli nakit avans kampanyası ile karşılayabileceksiniz. En uygun oranlar ile kullandırılacak kredi kapsamında cazip oranlar sunulacak. Şubeye gitmeden mobilden müşteri olma sürecini tamamlayanların yararlanabilecekleri nakit avans ile avantajlı oranlar sunulacak.

15 Haziran’a Kadar Faizsiz Nakit Desteği Verilecek!

Garanti BBVA Mobil’den şubeye bile gitmeden zorunda kalmadan müşteri olma sürecini tamamlayanların, bireysel kredi kartı başvuruları sonrasında onay almaları halinde 5.000 TL’ye kadar faizsiz ve masrafsız olarak Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans’tan yararlanmaları sağlanacak. 6 aya kadar taksit seçenekleri ile kullandırılacak nakit avans sayesinde vatandaşların rahat bir nefes almaları sağlanacak. 12 Mayıs – 15 Haziran 2022 tarihleri arsında geçerli kampanyadan yararlanmak isteyenlerin kampanya kapsamında belirlenen şartları sağlamaları gerekiyor.

Faizsiz 5.000 TL Taksitli Nakit Avans

garanti-ihtiyaç-kredisi-oranları

15 Haziran 2022 tarihine kadar Garanti BBVA Mobil’den müşteri olma sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Uzaktan müşteri olma sürecini tamamlayanların 14 gün içinde Garanti BBVA Mobil veya internet üzerinden bireysel kredi kartı başvurularını yapmaları gerekmektedir. 5.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 ay taksit ile kullandırılmaktadır. Hızlı internet üzerinden hızlı başvuru sürecini tamamlayarak nakit ihtiyacı çeken herkesin herhangi bir faiz ya da masraf ödemeden kampanyadan yararlanması sağlanmaktadır.

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden başvuru sürecinin tamamlanması halinde, kampanya kapsamında yer alan şartları sağlayanlar dakikalar için nakit avans başvurusu yapabilirler. Garanti BBVA Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra, Hesap ve Kart – Kartlar ardından kredini kartınızı seçtikten sonra, ‘’Nakit ve Ödeme Çözümleri’’ sayfasına giriş yapılır. Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans adımlarını takip ederek tutar ve taksit bilgilerine göre kolayca akit avans başvurusu yapılabilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@