1 TL'lik Döneri Duyan Koştu! Restoranın Önünde Metrelerce Kuyruk Oluştu

Samsun Atakum'da bir restoran açılışa özel 20 TL olan et döneri 1 TL yaptı. Kampanyayı duyan vatandaşlar restorana koştu. Restoranın önünde metrelerce kuyruk oluştu, restoran sahibi açıklama yaptı.

Gündem 28.05.2022 - 09:51 28.05.2022 - 09:51 Gülşah Konuk Akın

Samsun'da açılış yapan bir restoran 20 TL değerinde olan et döneri açılışa özel 1 TL'ye satacağını açıklayınca restoranda izdiham yaşandı. Kampanyayı duyanlar akın akın restorana gitti. 1 TL'ye döner yemek isteyen vatandaşlar, 300 metrelik uzun bir kuyruk oluşturdu. Restoran sahibi açıklama yaparak 100 kilodan fazla döner kesildiği bilgisini paylaştı.

METRELERCE KUYRUK OLUŞTU

Samsun Atakum'da görenleri şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Yeni açılan bir restoran açılışa özel et dönerin fiyatını 1 TL yaptı. Kampanyanın duyulmasının ardından vatandaşlar, restoranın açılış saatinden önce restoranın önünde kuyruklar oluşturmaya başladı. Yoğunluğun yaşandığı restoranın önünde metrelerce kuyruk oluştu. Vatandaşların bazıları birden fazla kez döner almak istedi, bazıları öğrenci oldukları için böyle bir fırsatı kaçırmak istemediğini söyledi. Restoranın önünde oluşan kuyrukta genci, yaşlısı, çocuğu, öğrencisi her yaştan insanlar yer aldı.

1TL-döner-uzun-kuyruklar-ıluştu

RESTORAN SAHİBİ AÇIKLAMA YAPTI

Restoran sahibi açıklama yaparak: “Arada bu şekilde kampanyalarımız olacak. Biz kazancımızı halk ile paylaşıyoruz. Ayda 2 sefer bu şekilde kampanyalar yapmayı planlıyoruz” ifadelerini kullandı. İzdihamın yaşandığı restoranın sahibi açıklama yaparak 100 kilonun üzerinde döner kesildiğini ve vatandaşların 1 TL'ye et döner almak için sıraya girdiğini söyledi. Restoran sahibi ara ara bu tarz kampanyalar yapılacağını söyledi. Kazancını halk ile paylaştığını söyleyen Halil İbrahim Geçer, ayda 2 kez bu tarz kampanyalar yapmayı planladıklarını da belirtti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@