10 Bin TL İhtiyaç Kredisi İçin Enpara Aylık Ne Kadar Taksit İstiyor?

Nakit sıkışıklıklarına çözüm arayanlara Enpara tarafından ihtiyaç kredisi veriliyor. Enpara ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir? 

Finans 19.10.2021 - 18:32 19.10.2021 - 18:39 Engin Uzunoğlu

Ekonomik pronlemlerle baş etmeye çalışan vatandaşlar bankaların kendişlerine sundukları imkanları değerlendiriyorlar. Türkiye'de şubesiz bankacılık sisteminin öncülerinden olan Enpara da müştrerilere uygun maliyetlerle finansal çözüm üretebiliyor. Peki Enpara ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir? Enpara'dan ihtiyaç kredisi çekenler yüzde kaç faizle nakit desteği alabiliyorlar. 

ENPARA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Enpara'dan ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünen müşteriler bu kredi kampanyasının koşullarını araştırıyorlar. Bireysel bir kredi olan Enpara ihtiyaç kredisi aylık eşit taksitler halinde geri ödenmektedir. Banka tarafından verilen bilgilere göre müşteriler en az 1.000 TL ve en fazla 50 Bin TL miktarlarında ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Bu ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere en fazla 36 aya kadar vade imkanı veriliyor.

MASRAF, ÜCRET, KOMİSYON YOK!

Enpara ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere verilen nakit desteği olabilecek en uygun maliyette olabiliyor. Kredi faizi dışarıda bırakılırsa Enpara'dan ihtiyaç kredisi çekenler masraf ve komisyon ödemesi yapmıyorlar. Bu şekilde kredi maliyetlerinde ekstra kalemler ortadan kalmış oluyor. 

ENPARA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Enpara'dan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler başvuru işlemlerini nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Yapılan bilgilendirmeye göre Enpara'nın mobil uygulaması ve internet bankacılığı kanallarından ihtiyaç kredisi başvuruları kabul ediliyor. Müşteriler saniyeler içerisinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. 

ENPARA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURULARI HEMEN ONAYLANIR MI?

İhtiyaç kredisi başvurularını yapan müşteriler bu kredi başvuırularının değerlendirme süreçlerini merak ediyorlar. Enpara'da uygulanan sistem gereği müşterilerin başvuruları hemen değerlendirilip onaylanabiliyor. Dakikalar içerisinde onaylanan başvurulara ilişkin bildirimler müşterilere çok hızlı bir şekilde gönderiliyor. Bu sürecin ardından ise onaylanan kredilerin miktarları müşterilerin vadesiz Enpara hesaphemen aktarılabiliyor. 

ENPARA 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI 

enpara ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

Enpara'dan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,75 oranında faiz uygulanıyor. Bu faiz oranı ile yapılan hesaplamada 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 398 TL oluyor. Bu şekilde kullanılan ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti ise 14.351 TL oluyor. Bu ihtiyça kredisinin en can alıcı noktası ise müşterilerden herhangi bir şekilde masraf talep edilmemesi oldu. Bankanın örnek maliyet hesaplamasında da masraf tutarları alanında “0 TL” yazıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@