10 Bin TL İhtiyaç Kredisinin Aylık Taksit Tutarı HSBC'de Kaç TL'dir?

HSBC tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere nakit desteği verilmeye devam ediliyor. Peki 10 Bin TL'lik ihtiyaç kredisinin HSBC'deki taksit tutarı ne kadardır?

Finans 21.10.2021 - 01:54 21.10.2021 - 02:01 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi kullanarak bütçelerindeki açıkları kapatmak isteyen vatandaşlar bankaların kredi kampanyalarının şartlarını öğrenmek istiyorlar. Kampanya koşulları merak edilen bankalardan birisi de HSBC oldu. HSBC'den ihtiyça kredisi kullanan müşteriler hangi maliyetlerle karşılaşıyorlar? HSBC ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müştyerilere hangi imkanlar veriliyor? 

HSBC İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI KOŞULLARI NELERDİR?

HSBC'den ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bunu uygun koşullarda elde edebiliyorlar. Aldıkları nakit destekleri avantajlı faiz oranları ve sabit taksitlerle kullanan müşteriler nakit problemlerine kolay bir şekilde çözüm üreterek bütçelerindeki sarsıntılara son verebiliyorlar. 

HSBC tarafından ihtiyaç kredisi kampanyasına ilişkin detaylar kamuoyuna açıklandı. Yapılan açıklamaya göre müşteriler tüm vadelerde kredi tutarı üzerinden yüzde 0.5 + BSMV kredi tahsis ücreti ödüyorlar. 

HAYAT SİGORTASI MÜŞTERİNİN TERCİHİNE BIRAKILIYOR

İhtiyaç kredisi çekerken hayat sigortası yaptırmak veya yaptırmamak müşterinin tercihine bırakılıyor. Ancak Kredili Hayat Sigortasının müşteriler tarafından teminat olarak tercih edilmesi durumunda kredi faizlerinde değişiklik olabiliyor. 

HSBC ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere tamamen kendi tercihlerine göre yapılacak Kredili Hayat Sigortası, HSBC – Allianz Hayat ve Emeklilik AŞ işbirliği ile sunuluyor. Yapılacak olan sigortaya ilişkin hizmetlerden müşteriler HSBC aracılığı ile yararlanabilirler. Ancak diğer bir sigorta şirketinden de muhatabın HSBC olacağı şeklinde poliçe yaptırılarak bankaya ibraz edilebilir.

10 BİN TL DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

HSBC'den Dijital İhtiyaç Kredisi kampanyasından yararlanarak nakit desteği almayı düşünen vatandaşlar bu kredi ile hangi maliyetlerle karşılaşacaklarını merak ediyorlar. Banka tarafından müşterilere aylık yüzde 1,93 kredi faizi uygulanıyor. Müşteriler 36 ay vadeli 10 Bin TL tutarında ihtiyaç kredisi çektiklerinde bankaya her ay 412 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

hsbc 10 bin tl kredi hesaplama

KREDİ BAŞVURUSU İÇİN HANGİ BELGELER GEREKLİ

HSBC'den ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler kredi başvurusu sırasında kendilerinden hangi belgelerin isteneceğini de öğrenmek istiyorlar. Buna göre müşterilerden HSBC tarafından şu belgeler talep edilebiliyor:

-Başvuru formu 
-Kimlik belgesi 
-Gelir belgesi 
-Serbest meslek/işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi 
-Başvuru formunda belirtilen ev adresine ait son dönem elektrik, su, doğalgaz veya cep telefon faturasının aslı 
-Son aya ait Ssk bilgirgesi 
-Talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@