10 Bin TL İhtiyaç Kredisinin Şekerbank'ta Faiz Maliyeti Ne Kadardır?

İhtiyaç kredisi maliyetlerini araştıran vatandaşlar Şekerbank ihtiyaç kredisi kampanyasının maliyetlerini merak ediyorlar. Şekerbank'tan 10 Bin TL kredi çekenler ne kadar faiz ödemesi yapıyorlar?

Finans 25.10.2021 - 04:00 25.10.2021 - 04:00 Engin Uzunoğlu

Nakit problemlerine çözüm arayan vatandaşlar bankjaların ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında mekikl dokumaya devam ediyorlar. Kredi kampanyalarının şartlarını araştıran vatandaşlar maliyet karşılaştırması yaptıktan sonra ihtiyaç kredisi çekmek için nihai kararlarını veriyorlar. Araştırma yapılan bankalardan birisi de Şekerbank oldu. Şekerbank ihtiyaç kredisi maliyetleri ne kadar? Yüzde kaç faizle Şekerbank'tan ihtiyaç kredisi çekilebilir?

ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Şekerbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler kredi kampanyasına dair kapsamlı bilgileri edinmek istiyorlar. Yapılan kampanya açıklaması ile müşteriler uygun şartlar eşliğinde nakit ihtiyaçlarına finansal çözümü bulabiliyorlar. Kampanya kapsamında müşterilere çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. 

YÜZDE 20 DAHA AZ GERİ ÖDEME FIRSATI

Şekerbank tarafından yapılan açıklamaya göre Ödemesi Kolay Kredi seçeneğini kullanan müşteriler ihtiyaç kredisi taksitlerini yüzde 20 oranında azaltma imkanına kavuşabiliyorlar. Ayrıca müşteriler 36 aya kadar vade imkanını kullanabiliyorlar. Tüm bunların yanında tercih eden müşteriler çektikleri ihtiyaç kredisi için 3 ay ödemesiz dönem imkanını aktifleştirerek ilk 3 ay boyunca bankaya herhangi bir geri ödeme yapmıyorlar. 

Şekerbank'ın kolay ödeme seçeneklerini kullanan müşteriler finansman sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm üreterek ekonomik olarak düzlüğe çıkabiliyorlar. Bu konuda kampanyanın avantajlarından yararlanan müşteriler kendilerine sunulan avantajlarla nakit desteklerini hızlı ve kolay şekilde alabiliyorlar.

ŞEKERBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSNİNİN FAİZ MALİYETİ NE KADAR?

Şekerbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 2,19 oranında faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince her ay Şekerbank'a 432 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 15.587 TL oluyor.  

şekerbank kredi hesaplama

ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Şekerbank'tan ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler kredi başvurularını nasıl yapabileceklerine dair detayları merak ediyorlar. Müşterilere bu konuda şekerbank tarafından tüm kolaylıklar sağlanabiliyor. Tertcih eden müşteriler standart olarak ihtiyaç kredisi başvurularını Şekerbank banka şubelerine giderek gerçekleştirebiliyorlar. Bunların yanında dileyen müşteriler de banka şubesine gitmeden bankanın mobil uygulamasında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. Bunun yanında yine tercih edenler Şekerbank internet bankacılığını kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@