10 Bin TL'ye Kadar Anında Ödeme Yapılıyor! TEB CEPTEMİNİ Kredi Kampanyasıyla Nakde Sıkışanlara Destek Olacak!

CEPTETEB üzerinden acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanmak isteyenlere düşük faizli 10.000 TL’ye kadar kredi veriliyor. Mini kredi paketinden hemen yararlanabilirsiniz!

10 Bin TL'ye Kadar Anında Ödeme Yapılıyor! TEB CEPTEMİNİ Kredi Kampanyasıyla Nakde Sıkışanlara Destek Olacak!

Bankaların düşük faiz oranlarına sahip düşük tutardaki kredi kampanyalarına son dönemde ilgi bir hayli artmış durumda. Özellikle son dönemde artan ihtiyaçları için nakit desteği arayan birçok kişi, avantajlı kredi paketleri ile bu ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. TEB’in dijital bankacılık hizmetlerini sunduğu CEPTETEB üzerinden rahatlıkla CEPTEMİNİ Kredi fırsatı kullanılarak vatandaşların 10 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor.

Yüzde 1,99 Sabit Faiz Oranı ile İhtiyaç Kredisi!

CEPTETEB CEPTEMİNİ ihtiyaç kredisi ile vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. 12 aya kadar yüzde 1,99 faiz oranları ile verilen kredi, uygun geri ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranları ile rahat bir ödeme planı hazırlanmasını da sağlıyor. Üstelik dijital kanallar üzerinden de hızlı başvuru yapılarak CEPTETEB ihtiyaç kredisi avantajlarından yararlanılması mümkündür.

12 Aya Kadar Erteleme Fırsatı Sunulacak!

cepteteb-1

12 aya kadar vade ile 10.000 TL kredi sadece yüzde 1,99 sabit faiz oranları le sunuluyor. Bu fırsattan yararlanarak tüm ihtiyaçları için vatandaşların anında ihtiyaç kredisini CEPTETEB üzerinden talep etmesi sağlanıyor. CEPTETEB müşterisi olmayanların görüntülü görüşme ile kolayca CEPTETEB’li olması ve kredi onaylandığı anda kolayca kullanmaları sağlanmaktadır. Dijital kanallar üzerinden rahatlıkla kullanılabilen kredi sayesinde vatandaşların birçok farklı tür finansman sorunlarının 10 bin liraya kadar olan kısmının çözüme kavuşturulması hedefleniyor.

10.000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplaması

10.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi arayanlar için CEPTETEB CEPTEMİNİ Kredi ile acil nakit arayanların imdadına yetişiyor. CEPTEMİNİ Kredi kapsamında 12 ay vade ve aylık yüzde 1,99 faiz oranları ile kredi verilmesi hedefleniyor. Hesaplama tablosuna göre 10.000 TL kredi için belirlenen oranlar kapsamında, aylık taksit tutarı 968,27 TL olarak belirlenmiştir. Aylık düşük taksit ödeyerek 10 bin liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılamanız mümkündür. Dijital kanallar üzerinden anında başvurunuzu yapabilirsiniz.