100 Bin TL Anında Hesapta! Halkbank'a Başvuran Fırsatı Kaçırmıyor!

Nakit ihtiyaçlarının yükselmesi nedeniyle Halkbank tarafından müşterilere yüksek tutarlı ihtiyaç kredileri verilmeye başlandı. 

Finans 25.07.2021 - 17:20 25.07.2021 - 17:32 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de vatandaşlar oldukça zorlu bir ekonomik süreçten geçiyorlar. Bazı vatandaşlar ekonomik olarak sıkıntı yaşamazken bazı vatandaşlar ise pandemiden olumsuz etkilenerek bütçelerindeki dengeyi kaybettiler. 

Bütçe dengesizliğine neden olan gelir azalması ve yüksek enflasyondan dolayı vatandaşlar kendilerine kredi imklanı veren bankaları araştırmaya başladılar. En cazip ihtiyaç kredisi kampanyasının yanında en yüksek miktarlı ihtiyaç kredisi veren bankalar da artaştırma konusu oldu. 

Kredi kullanmak isteyen vatandaşların ilk başvuru adresleri uzun yıllardır kamu bankaları oluyor. Kamu bankalarının özel bankalara kıyasla daha düşük bir kredi faizi uygulaması bu duruma neden oluyor. 

Kamu bankaları içerisinde ise müşteri portföyü ve kredi verme oranı açısından Halkbank'ın bariz bir şekilde üstünlüğü bulunuyor. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere hem uygun faizli hem de yüksek tutarlı finansman desteği veriliyor. 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank'ta toplumun her bir kesimi için ayrı bir htiyaç kredisi kampanyası bulunuyor. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve emekliler kendileri için özel olarak oluşturulmuş ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanarak 100 Bin TL ihtiyaç kredisini anında çekebiliyorlar. 

Halkbank'ın yüksek miktarlı ihtiyaç kredisi için müşterilerine tanıdığı azami vade süresi 36 ay oluyor. 100 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken bhir Halkbank müşterisi bu kredinin geri ödemesini 3 yıl içerisinde tamamlamak zorunda. 

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyalarında müşterilerden kefil şartı da aranmıyor Kefil getirmesi istenmeyen müşteriler klasik ihtiyaç kredisi çekecekleri zaman kredi puanının kredi çekmeye elverişli olması yeterli oluyor. 

Kredi puanı tutan Halkbank müşterileri bankalarına başvuru yaptıklarında kısa bir süre içerisinde kiğredi işlemlerini tamamlayabiliyorlar. Müşteriler isterlerse mobil ve internet bankacılığı ile kredi başvurusu yapıyorlar, isterlerse de banka şubelerine giderek bireysel bankacılık danışmanları aracılığı ile kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

HALKBANK 100 BİN TL KREDİ TAKSİT HESAPLAMA

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,60 oranında faiz uygulanıyor. Bu kredi kampanyasından yararlanarak 36 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi talep eden müşterilerden Halkbank vade süresi boyunca her ay 3.873 TL ödeme yapmalarını istiyor. 

halkbank ihtiyaç kredisi hesaplama

Vade süresi tamamlandığında ise Halkbank müşterileri 100 Bin TL ihtiyaç kredisi için bankaya toplamda 139.430 TL ödeme yapmış oluyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@