100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Arayanlara Garanti BBVA'dan Uygun Maliyetli Taksit Hesaplaması!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenler bankaların 100 Bin TL kredi maliyetlerini merak ediyorlar. Garanti BBVA 24 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisini hangi şartlarla müşterilere veriyor?

Finans 30.03.2022 - 18:08 30.03.2022 - 18:08 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de yaşanan ekonomik gelişmeler vatandaşları oldukça zor durumda bırakmaya devam ediyor. İnsanlar bütçelerinin enflasyon karşısında aciz durumda kalmalarına ek önlem arayışı içerisinde bulunuyorlar. Ek kaynak temin edilmeden bütçelerin toparlanmasının imkansız hale geldiği bu ekonomik ortamda bankaların ihtiyaç kredisi imkanları oldukça önemli bir hale geldiler. Banka banka arayışlarını sürdüren vatandaşların ihtiyaç kredisi maliyetlerini merak ettikleri bir banka da Garanti BBVA oldu. Garanti BBVA hangi imkanlarla müşterilere ihtiyaç kredisi veriyor?

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Finansal açıdan zor durumda kalan müşterilerini nakit desteği ile destekleyen Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyası ile dikkat çekiyor. Müşterilerin finansal krizlerine ihtiyaç kredisi ile son veren Garanti BBVA bunu bazı şartlar eşliğinde temin ediyor. Bu şartları merak eden müşteriler ihtiyaç kredisi kullanmak için hızlı bir şekilde hareket ediyorlar.

Garanti BBVA müşterilerine ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında azami vade süresi uygulaması yapılıyor. Bu kapsamda müşteriler 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerini 36 aya kadar vade ile kullanabiliyorlar. Ancak kredi miktarı 50 Bin TL'nin üzerine çıkıyorsa o zaman azami kredi vadesi de 24 aya düşüyor. Bu vade sürelerinin herhangi bir nedenle uzatılmasının imkanı bulunmuyor. Müşteri olabilecek en yüksek kredi skoruna sahip olsa dahi bu azami vade süresine uygum durumunda kalıyor. Herrhangi bir istisnai uygulama kesinlikle yapılmıyor.

Garanti BBVA müşterileri ihtiyaç kredisi kullanımlarında uygun faiz imkanından da bir ölçüde yararlanabiliyorlar. Özel bankalarıun bir çoğu yüksek kredi faizi talep etse de Garanti BBVA ortalama oranlarda faiz talep eden bankalar arasında yer alıyor. Bu kapsamda aylık yüzde 1,99 oranlık faizle ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Makul sayılabilecek bir faiz maliyeti ile ihtiyaç kredisi veren Garanti BBVA bu anlamda da müşterilere avantaj sağlamış oluyor. 

100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

garanti bbva 100 bin tl ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,99 kredi faizi uygulanıyor. 24 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar bankaya her ay 5.522 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 132.535 TL olarak hesaplanıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@