100 Bin TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank'tan Kaç TL Taksitle Çekilir?

İhtiyaç kredisi kullanmak için tercihlerini QNB Finansbank'tan yana kullanmak isteyenler kredi maliyetlerini merak ediyorlar. 100 Bin TL ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti QNB Finansbank'ta ne kadar?

Finans 26.10.2021 - 01:25 26.10.2021 - 01:34 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler kredi maliyetlerini merak ediyorlar. Bankalar kredi politikaları çerçevesinde belirledikleri maliyetlerle müşterilerine nakit desteği veriyorlar. Ancak bu kredi maliyetleri bankadan bankaya farklılıklar gösteriyor. Bundan dolayı vatandaşlar kendilerine en uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi verecek bankaları öğrenmek istiyorlar. Bu bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank uygun maliyetlerle müşterilerine nakit desteği veriyor. 

QNB FİNANBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Nakit sıkışıklığı yaşayan müşterilerinin bu ekonomik durumlarına finansal çözümler üreten  QNB Finansbank uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler çeşitli avantajları da bir arada kullanma imkanına sahip oluyorlar. Kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler finansal sorunlarını çözme fırsatını da elde edebiliyorlar.

3 AY ÖDEME ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank tarafından müşterilere verilen ihtiyaç kredilerinde en dikkat çekici özellik kredi taksitlerine uygulanan 3 ay ödeme erteleme imkanı oldu. İhtiyaç kredisi kullanan müşterilerden QNB Finansbank ilk 3 ay taksit ödemesi istemiyor. Bu 3 aylık ödemesiz dönem toplam kredi vadesinden düşülüyor. 3 aylık sürecin ardından müşteriler kredi geri ödemelerini yapmaya başlayabiliyor. Bu 3 aylık erteleme dönemi konusunda tercih tamamen müşterilere bırakılıyor. İstemeyen müşteriler 3 ay erteleme imkanından yararlanmıyorlar. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZİ YÜZDE KAÇ?

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin merak ettikleri kredi faizi ile alakalı olarak banka tarafından açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre müşteriler ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde aylık yüzde 1,39'dan başlayan faizlerle karşılaşıyorlar. Müşterilerin geçmiş ve mevcut finansal durumlarına göre bu kredi faizi değişebiliyor. Net kredi faizi ise ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında müşteriye özel olarak belirleniyor. 

100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU!

finansbank 100 bin tl ihtiyaç kredisi maliyet hesaplama

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmaya karar veren müşteriler örnek maliyet hesaplamasını merak ediyorlar. Banka tarafından verilen bilgilere göre müşterilere aylık yüzde 1,39 faiz uygulanıyor. 100 Bin TL'lik ihtiyaç kredisi için en fazla 24 aya kadar vade imkanı veriliyor. Bu şartlardaki ihtiyaç kredisinin aylık taksiti ise 5.090 TL oluyor. Toplam kredi maliyetinin ise 122.168 TL olduğu bildirildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@