100 Bin TL'ye de Var 655 Bin TL'ye de! Garanti BBVA Tüm Eski Yeni Büyük Küçük Dairelerini Satışa Çıkardı

Garanti BBVA özelliklerine bakmadan tüm küçük büyük apartman dairesi, bahçeli, havuzlu evlerini, villa yada kargir konutları satışa çıkardı. 100 bin TL altı fiyatlar var. İşte o liste.

Emlak Haberleri 10.01.2022 - 09:32 10.01.2022 - 09:32 Mustafa Karagöz

Garanti BBVA toplu konut, ev, daire satış listesini kendi sitesinden yayımladı. Çok farklı özelliklere sahip olan daireleri satışa çıkaran banka ev almak isteyenlere 100 bin TL'den başlayan fiyat fırsatları sunuyor. Müşterilerin taleplerine göre banka çok lüks konut imkanları da sunuyor. Bankanın güncel konut satış listesinin bir bölümünü inceleyerek ev almak isteyenler teklifleri değerlendirebilirler. 

GARANTİ BBVA NE VAR NE YOK SATIYOR! KONUT SATIŞ LİSTESİ

Banka konut satışları kapsamında Garanti BBVA'dan ev almak isteyecek olan vatandaşlara 100 bin TL'nin altında olan daireler ile 100 bin TL ile 300 bin TL arasında olan daireler ve 300 bin TL üzeri konutlar bulunuyor. Bankanın web sitesinde oluşturduğu konut satış sisteminde vatandaşlar kendi bütçelerine göre arama yapabilir, kendi şehirlerinde satışa çıkarılan konutları sorgulayabilirler. 

Garanti BBVA'dan konut almak isteyenler için sunulan konut satışlarında sistem ise ihale ile satış. Banka müşterilerine sunduğu satış duyurularında internet üzerinden teklif almakta. İhale süreci sonunda en yüksek teklifi veren müşterilere konutları alma hakkı verilir. Bu dönemde müşteriler ister peşin ödeme isterlerse ve uygunsa konut kredisi başvurusu ile ev alabilirler. 

İşte O Liste

Garanti BBVA'nın sunduğu konut satışlarından faydalanmak isteyenler için emlak365.com olarak satış duyurularının bir bölümünü sizlere aşağıda aktardık. Müşteriler aşağıda yer alan görsellerden konutların bulundukları şehri, ilçeyi, büyüklüğünü ve ihale teklif fiyatını görebilirler. 

1. Sayfa Konut Satış Listesi

garanti bbva konut satışı 1

2. Sayfa Konut Satış Listesi

garanti bbva konut satışı 2-1

3. Sayfa Konut Satış Listesi

garanti bbva konut satışı 3

GARANTİ BBVA'DAN KONUT ALMAK

İhale sürecinden önceki tüm işlemler Garanti BBVA banka şubelerinden tamamlanacak. Müşteriler yada müşteri olmayanlar bankadan ihale ilk başvurularını yaptıktan sonra internet bankacılığı üzerinden ikinci aşamaya geçecekler tekliflerini sunacaklar. Birkaç gün devam edecek ihale teklif süreci sonunda bir teklif verilmesi ve o teklifin en yüksek teklif olması durumunda konut satış hakkı alınır. Konut satış hakkı sürecinde müşterinin bankaya ödeme yapması ve ödemelerin ardından ise konut devir teslim sürecinin tamamlanması beklenecek. Konut satışları için isteyenler peşin ödeme ile konutları bankadan alırlar. İsteyenlere ise 240 ay vadeli Garanti BBVA mortgage paketi sunulabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@