100 TL'lik Uçak Bileti İndirimini! Seyahat Edecekler Dikkat Kampanyayı Unutmayın

Yapı Kredi Bankası başlattığı bir kampanya ile uçak biletlerinde 100 TL indirim uygulayacağını duyurdu. İşte Aralık 2021 sonuna kadar devam edecek 100 TL uçak bileti kampanyası detayları.

Finans 02.12.2021 - 11:33 02.12.2021 - 11:34 Mustafa Karagöz

Yapı Kredi Bankası tarafından seyahat edecek tüm vatandaşlar için yeni kampanya başlatıldı. Banka anlaşmalı olduğu firma üzerinden uçak bileti alacak olan müşterilerine 100 TL'lik indirim hakkı sağlayacak. 

UÇAK BİLETLERİNDE 100 TL'LİK İNDİRİM

Yapı Kredi Bankası resmi sitesinden kampanyasının detaylarını açıkladı. Kampanyanın parça parça uygulanabileceğini duyuran banka toplam tutarın 100 TL olacağını açıkladı. Kampanya için Yapı Kredi Bankası ile Setur arasında imzalanan anlaşmaya ilişkin şu açıklamada bulundu. 

"31 Aralık tarihine kadar Yapı Kredi Mobil'e giriş yaparak indirim kodunuzu alın, Setur web sitesi ve mobil uygulamasından yapacağınız 250 TL ve üzeri yurt içi uçak rezervasyonlarınızda 25 TL, 2.000 TL ve üzeri yurt dışı uçak rezervasyonlarınızda 100 TL indirim kazanın" 

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILACAK?

Kampanyadan yararlanacak olan vatandaşlar Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasını telefonlarına indirecekler. Daha sonra mobil uygulama üzerinden kampanyalar bölümünden kampanyaya dahil olacaklar. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Uygulamaya dahil olacak olan vatandaşlar mobil uygulamayı indirdijten sonra kod alacaklar. apı Kredi Mobil’e T.C. Kimlik Numarası veya Kullanıcı Kodu ile giriş yaparak kampanyaya dahil olan müşteriler SETUR üzerinden yapacakları alışverişlerde indirim hakkı elde edecekler. Daha sonra toplam 100 TL indirimden faydalanacaklar. Müşterilere ayrıca yurt içi bilet alımlarında 9, yurt dışı bilet alımlarında 3 taksit imkanı bulunmaktadır. Yapı Kredi Bankası kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, rezervasyon iptalleri, iade işlemleri ve World Business kartlar dahil değildir bilgisi verdi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@