10.000 TL İndirim 100.000 TL Limitli 0.99 Faizli Kredi! Büyük Hyundai Tuscon Kampanyası Başladı

Hyundai Tuscon kampanyası duyuruldu. Hyundai Ağustos sonuna kadar geçerli olacak kampanyasında 0.99 faizli kredi ve indirim fırsatlarıyla müşterilerinin karşısına çıktı.

10.000 TL İndirim 100.000 TL Limitli 0.99 Faizli Kredi! Büyük Hyundai Tuscon Kampanyası Başladı

Türkiye'de çok sevilen ve tutulan modellerin başında gelen Hyundai Tuscon için kampanya geldi. Müşterilerin çok büyük merakla bekledikleri kampanyalarda hem indirim fırsatı sunuluyor hemde düşük faizli kredi olanağı sağlanacağı ilan edildi. İşte araba alacakların incelemesi gereken o kampanya.

HYUNDAİ TUSCON'DAN AĞUSTOS 2021 KAMPANYASI

Hyundai resmi sitesinde ayın özel teklifleri kapsamında yayımladığı duyuru kapsamında aşağıda özellikleri yer alan kampanyanın ay sonuna kadar geçerli olacağını duyurdu. Vatandaşlar 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olan kampanyaya başvuruda bulunduklarında firmanın hazırladığı 2 aşamalı teklifle karşılacaklar.

TUSCON2

İndirim Kampanyası

Hyundai araç alacaklar için Ağustos 2021 döneminde çok özel bir indirim uygulayacağını açıkladı. 2021 model Yeni Tucson Prime 4x2 Dizel araçta geçerli olan kampanya kapsamında Hyundai müşterilerine 10.000 TL'lik net indirim sağlayacak. Hyundai yetkili satıcılarında geçerli kampanyada ek koşul olmadan 10.000 TL'lik net indirim uygulanacak.

Kredi Kampanyası

Hyudai müşterilerinin araç alımlarına indirim kampanyasına ek olarak taşıt kredisi olanağı sağlayacağını duyurdu. Bankaların kredi olanaklarının yanında çok büyük bir fırsat sunan Hyundai'nin açıkladığı paketin içeriği şu şekilde,

TUSCON

2021 model Yeni Tucson Prime 4x2 Dizel araç alacak olanlar talep etmeleri durumunda 100.000 TL taşıt kredisi kullanabilecekler. Kullanılan kredi geri ödemeleri ise yüzde 0.99 faiz oranıyla tamamlanacak. Hyundai kredi kampanyası dahilinde müşterilerine 12 ay vadelik ödeme planı sunacak.

BAŞVURU SÜRECİNİ KAÇIRMAYIN

Tuscon için ilan edilen yeni dönem kampanyasında başvuru süreci bulunuyor. Yaz sonu kampanyası olarak duyurulan 2021 model Yeni Tucson Prime 4x2 Dizel araç fırsatları için başvurular 31 Ağustos tarihine kadar yapılabilecek.

SONRAKİ HABER