11 Kasım Trendyol İndirim Kampanyası! Trendyol İndirimli ve Ucuz Ürünler Listesi

Büyük ilgi gören Trendyol indirimli ürünler listesi 11 Kasım itibariyle devam ediyor. Trendyol indirim kampanyasına ilişkin detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Gündem 11.11.2019 - 09:32 15.07.2021 - 00:12 Serhat Karaman

Büyük ilgi gören Trendyol indirimli ürünler listesi 11 Kasım itibariyle devam ediyor. Trendyol indirim kampanyasına ilişkin detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye'nin elektronik alışverişte en büyük mağazalarından olan Trendyol geçtiğimiz hafta sonu büyük bir indirim kampanyası düzenledi. Yüzlerce markanın binlerce ürününde geçerli olan indirimler 9 Kasım tarihi itibariyle başladı ve 11 Kasım itibariyle devam ediyor. Bu kapsamda 11 Kasım 23.59'a kadar devam edecek indirim kampanyasına dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. İşte Trendyol 11 Kasım indirimli ürünler.TRENDYOL İNDİRİMLİ UCUZ ÜRÜNLER KAMPANYASITrendyol tarafından başlatılan indirimli ucuz ürünler kampanyası çok sayıda vatandaş tarafından ilgi gördü.Türkiye'nin en bilinen markalarının ürünlerinde yüzde 70'lere varan indirimlerin olması bu kampanyaya olan ilgiyi artırdı. Normal sezon fiyatından elektronik mağaza için yapılan indirimlere birde Trendyol indirimleri eklenince vatandaşlar kampanyadan yararlandılar. Trendyol tarafından başlatılan kampanya erkek giyim, kadın giyim ve kadın giyim çeşitleri, takı aksesuar, ev dekorasyon mobilya, beyaz eşya çeşitleri, telefon, akıllı telefon, bilgisayar, tablet ve bu tür elektronik eşyaların aksesuarlarında yapılan indirimler ön plana çıktı. Bu indirimlerin yanında ayrıca bazı mağazalar tarafından market alışveriş ürünlerinde yapılan indirimler dikkat çekti. Bu kapsamda günlük kullanım eşyalarında yapılan büyük indirimler vatandaşlar tarafından ilgi gördü. İndirimlerden Yararlanmak içinTrendyol indirimlerinden yararlanmak isteyen vatandaşlar elektronik mağaza platformuna üye olmalılar. Buraya üye olan müşteriler indirimleri ürünleri inceleyerek beğendikleri ürünlerine sepetlerine ekleyebilirler. Sepette biriken ürünlerin ödemesini yapan vatandaşlar alışverişlerini tamamlayabilirler. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@