11 Temmuz İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayın Saat Kaçta Başlayacak, Nereden İzlenecek?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu 11 Temmuz tarihli İBB Meclis Toplantısı için canlı yayın açıklaması yaptı.

GÜNDEM 11.07.2019 - 09:36 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu 11 Temmuz tarihli İBB Meclis Toplantısı için canlı yayın açıklaması yaptı. İşte İBB canlı yayın tarihi, saati ve linkleri!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilerek göreve başlayan Ekrem İmamoğlu meclis toplantılarını canlı yayınlamaya başlamıştı. Ekrem İmamoğlu resmi twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile 11 Temmuz Salı günü yapılacak İBB meclis toplantısı için canlı yayının sürececeğini açıkladı. Ekrem İmamoğlu İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayın Açıklaması "İBB Meclisimiz dünyanın en çok ilgi gören meclislerinden biri. Yaptığımız canlı yayınlar milyonlarca vatandaşımız tarafından izleniyor. Katılımcı ve şeffaf yönetim ilkemizden asla vazgeçmeyeceğiz. Bugünkü toplantımızı da 13.00’de sosyal medya hesaplarımızdan izleyebilirsiniz"

11 Temmuz 2019 İBB Meclis Toplantısı Saat Kaçta?Geniş bir katılımcı kitlesinin izlemesinin beklendiği İstanbul Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısı 11 Temmuz 2019 Perşembe yani bugün toplanacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısını canlı yayın ile izlemek isteyen pek çok kişi "İBB meclis toplantısı saat kaçta?" sorusuna yanıt aramaya başladı. Toplantı saat 13:00 itibari ile başlayacak ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi resmi hesapları üzerinden canlı yayınlanacak. İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayın Linki (İBB Meclis Toplantısı Canlı Nasıl İzlenir?)İBB Meclis canlı yayın paylaşımı için dah öncede olduğu gibi bugünde İBB kendi resmi sosyal medya hesaplarını kullanacak. İBB resmi twitter hesabı, İBB resmi Facebook hesabı ve Ekrem İmamoğlu resmi Twitter hesabı üzerinden meclis toplantısı an be an canlı olarak yayımlanacak. Böylelikle İstanbulular ve tüm Türkiye ülkemizin en büyük ve en önemli şehri olarak kabul edilen İstanbul için yapılan görüşmeleri ve alınan kararları canlı yayından takip etme imkanı bulacak. Ekrem İmamoğlu twitter üzerinden yapmış olduğu duyuruda meclis toplantısı canlı yayını için Ekrem İmamoğlu resmi twitter hesabı, İBB resmi twitter hesabı, instagram hesab ve facebook hesabı adreslerini duyurdu. Canlı yayını her zaman olduğu gbi iyine çok sayıda kişinin aynı anda takip etmesi bekleniyor. İBB Twitter Hesabı 11 Temmuz 2019 İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayın Linki Yukarıda yer alan linki tıklayarak 11 Temmuz 2019 tarihli İBB meclis toplantısı canlı yayınını izleyebilirsiniz. Saat 13:00 itibari ile İBB meclisi toplanır toplanmaz canlı yayın linki açılacak olup İBB resmi twitter hesabı üzerinden yayımlanacaktır.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@