12 Ay Vadeli 6.000 TL İhtiyaç Kredisi! Ödeme Planını Bankaya Siz Söyleyeceksiniz

İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde kaç oldu? En düşük faizli en ucuz kredi paketi hangi bankada? Bankaların esnek ödeme seçenekleri ile sundukları sonbahar kredisi özellikleri neler? Tamamı şöyle;

12 Ay Vadeli 6.000 TL İhtiyaç Kredisi! Ödeme Planını Bankaya Siz Söyleyeceksiniz

Sonbahar aylarında ihtiyaç kredisi kullanacaklar için bankalar yeni kredi paketlerini hazırlıyorlar.

Masrafların artacağı bu dönemde özellikle çocuğu okula gidecek aileler ek destek peşindeler. Bankaların ihtiyaç kredisi olanaklarını araştıran aileler en ucuz ve en düşük maliyetli kredi olanaklarını bulmaya çalışıyorlar.

İHTİYAÇ KREDİSİNDE FAİZ ORANLARI YÜKSELDİ

İhtiyaç kredisi kullanacak olanlar bankaların faiz oranlarının hangi seviyede olduğunu merak ediyorlar. En düşük faizli kredi paketinden yararlanmak isteyen aileler her kampanyayı arştırıyorlar.

En Düşük Faizli Kampanya

En düşük faizli kampanya alışverişler için geçerli. İNG Bank, İş Bankası gibi bankalar n11 adlı internet sitesinden yapılacak alışverişler için kredi veriyorlar. Kredi olanakları 3.000 TL limitli sağlanıyor. Müşteriler elektronik alışveriş sonrası ödeme anında kredi başvurusunda bulunuyorlar. Başvurular onaylanırsa müşterilere yüzde 0 faizli, 3.000 TL limitli 3 ay vadeli alışveriş kredisi sağlanıyor.

0.99 Faizli Kredi

TEB müşterilerine farlı bir kampanya başlattı. Banka 0.99 faiz oranıyla 3.000 TL kredi sağlayabileceğini bildirdi. Kredi kullanabilecek TEB müşterileri başvurularını TEB'in dijital kanalları üzerinden yapacaklar. Söz konusu eski müşteriler için geçerli.

BANKA BANKA GÜNCEL ORANLAR

Yukarıda yer alan kampanyalı kredi paketlerinin yerine herkes için geçerli olan olanakları da derledik. Özel bankaların kamu bankalarının sağlayacaklarını ilan ettikleri yaz sonu oranları şöyle;

Şartı İhtiyaç Kredisi Paketleri

İNG Bank ilk defa müşteri olmak ve yüksek kredi puanına sahip olmak şartıyla 1.35 faizle kredi veriyor.

QNB Finansbank kredi puanı yüksek olmak şartıyla yüzde 1.39 faizle kredi veriyor.

TEB kredi puanı yüksek olmak şartıyla yüzde 1.45 faizle kredi veriyor.

Şartsız Kredi Paketleri

Vakıfbank müşterilerine yüzde 1.55 faiz oranıyla kredi olanağı sağlıyor.

Ziraat Bankası 36 ay vadeli kredi paketinde faiz oranı yüzde 1.59

İş Bankası müşterilerine yüzde 1.60 ile kredi veriyor.

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.63 olarak duyuruldu.

6.000 TL KREDİNİN EN DÜŞÜK FAİZLERLE 12 AY VADELİ ÖDEME PLANI

ihtiyaç kredisi 6000 TL 2

ihtiyaç kredisi 6.000 tl

Söz konusu kredi paketlerinden yararlanmak isteyenler başvurularını bankalara bire bir yapacaklar. Başvuru işlemleri internet bankacılığı, mobil bankacılık yada şubelerden yapılabilir. Kredi puanı çok düşük olanlar için bankalar daha yüksek faiz oranı belirleyebilir.