12 Taksitle Satılık Prefabrik Evler! 2+1 Ve 3+1 Prefabrik Ev Fiyatları!

Prefabrik ev yaptırmak isteyenler bunun ödemelerini taksitle yapıp yapamayacaklarını merak ediyorlar. Taksitle prefabrik ev nasıl yaptırılır? 2+1, 3+1 prefabrik evler kaç TL taksitle yaptırılabilir?

Emlak Haberleri 28.05.2022 - 19:27 28.05.2022 - 19:27 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de prefabrik evlere olan ilgi her geçen gün daha da yükseliyor. İnsanlar betonarme evlerin bazı külfetlerinden dolayı daha pratik bir çözüm olan prefabrik evleri tercih ediyorlar. Oldukça kolay yapılabilmesi prefabrik evleri bir adım öne çıkarıyor. Peki, prefabrik evler kaç TL'ye yaptırılabilir? 2+1 ve 3+1 prefabrik evler için ne kadar bütçe ayırmak gerekir? Prefabrik ev yaptırırken nelere dikkat edilmelidir? Taksitle prefabrik ev yaptırılır mı?

PREFABRİK EV YAPTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!

Uygun bir araziye sahip olanlar prefabrik ev yaptırmak için seçeneklerini değerlendirmek istiyorlar. Ancak dikkat edilmemesi durumunda yapılacak bazı kritik hatalar çok ciddi zararların doğmasına neden olabiliyor. Öncelikle prefabrik ev yaptırılacak olan firma iyi seçilmelidir. Bu firmanın referansları incelenmeli ve kullanılan malzemelerin her evin kurulacağı bölgeye hem de genel dayanıklılığa uyup uymadığı araştırılmalıdır. Örneğin yoğun yağmur alan bir bölgede ona göre malzeme ile prefabrik ev üretimi yapılmalıdır. Yoğun güneş alan bölgelerde de güneşe dayanıklı malzemeler tercih edilmelidir. 

Prefabrik ev yaptırmadan önce fiyat araştırması karşılaştırılmalı olarak araştırılmalıdır. Oldukça fazla sayıda prefabrik ev üretimi yapan firma bulunmaktadır. Kaliteyi düşük maliyet imkanı ile elde edebilmek için detaylara dikkat ederek fiyat araştırması yapılmalıdır. Tek firma ile görüşerek prefabrik ev yaptırmaya karar vermek çoğu zaman hüsranla sonuçlanmaktadır. Bu duruma düşmemek için çok sayıda firmadan kullanılan malzeme farklı ile fiyatlar sorulmalıdır. 

TAKSİTLE PREFABRİK EV OLUR MU?

Prefabrik ev için taksit imkanını artık hemen hemen her firma sağlıyor. Ancak bu taksit şartları firmadan firmaya değişiyor. Bazı firmalar 36 aya kadar taksit ile prefabrik ev satışı yaparken bazı firmalar da 6 ay taksitle prefabrik ev satışı yapıyorlar. Taksitle yapılan prefabrik ev satışlarında vade farkları uygulandığı unutulmamalıdır. Bu durumda maliyetler biraz daha yükselecektir. 

2+1 VE 3+1 PREFABRİK EVLER KAÇ TL?

prefabrik ev fiyatları-9

Prefabrik ev fiyatları sorgulaması yapanlar oldukça farklı fiyatlarla karşılaşabiliyorlar. Alışveriş sitelerinde bu ev fiyatlarını bulabilmek ve karşılaştırma yapabilmek mümkün. Güncel fiyatlamaya göre 2+1 prefabrik evlerin fiyatları 194 Bin TL'den başlıyor. Kullanılan malzeme, proje, teknik detaylar ile bu fiyat yükselebiliyor. 3+1 prefabrik evler için ise 300 Bin TL üzerinde bir rakamın gözden çıkarılması gerekiyor. 

Prefabrik ev satın almak isteyenler kredi kartına taksit imkanını alışveriş sitelerinden temin edebiliyorlar. Bu şekilde vade farkı çok daha sınırlı kalıyor. 12 ay taksitli prefabrik ev satışları bu yöntemle yapılabiliyor.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@