120, 180 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Paketleri! Son Dakika Faiz İndirimleri, Yeni Kampanyalar

Pazartesi günü itibariyle bankalar tarafından ilan edilen konut kredisi paketleri, son dakika faiz indirimleri, avantajlı yeni kampanyalar ve banka banka konut kredisi faiz oranları. Tümü Emlak365'te.

Finans 18.10.2021 - 10:17 18.10.2021 - 10:17 Mustafa KARAGÖZ

Konut kredisi faiz oranlarında indirim olup olmadığı, maliyetlerin düşüp düşmediği ev hayali kuranlar tarafından yakından araştırılıyor. ,

Ev almak isteyenler için emlak365.com olarak tüm bankaların kredi oranlarını araştırdık. İşte yeni hafta başından itibaren konut kredisi kullanmak isteyenler için sağlanan tüm o olanaklar. 

KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARINDA YENİ HAFTANIN İLK ORANLARI

Aylık faiz oranlarında yaşanan indirimleri merak edenler için kampanyalı kampanyasız kredi paketleri bulunuyor. Kampanyalı konut kredisi kullanacaklar için kamu bankalarının oranları öne çıkarken banka gayrimenkullerinde katılım bankalarının bulunmaz bir fırsatı var. Standart kredi paketlerinde hem kamu hem özel bankaların diğer bankalara göre daha düşük faizli imkanları bulunuyor. 

Katılım Bankalarından Banka Gayrimenkulü Alımlarında Bulunmaz Finansman Paketi

Katılım bankaları arasında yer alan Türkiye Finans Katılım Bankası kendisine ait evlerden almak isteyenlere yüzde 0.69 ve yüzde 0.79 kar payı ile konut kredisi sağlıyor. Tüm kampanyalar arasında en düşük oranı veren banka müşterilerinin 60 ay vadeli konut finansmanı kullanmalarında 0.69 oranıyla, 120 ay vadeli finanmsan kullanımlarında ise 0.79 oranıyla ev finansmanı veriyor. 

Standart Kredi Paketlerinde En Düşük Oranlar

120 ay vadeli, 180 ay vadeli ve 240 ay vadeli konut kredisi paketlerinden yararlanmak isteyenler için bankaların kredi faiz oranlarına dair son dakika tablosu belli oldu. Yüzde 1.37'den başlayan faizle ve bankaların vade tablosu şöyle;
 

KONUT-KREDİSİ-18-EKİM

Kamu Bankalarından Düşük Maliyetli Yeşil Ev Kredisi

Vakıfbank yeşil ev konut kredisi ile müşterilerine yüzde 1.25 faiz oranı ve yüzde 1.35 faiz oranıyla konut kredisi veriyor. Ziraat Bankası'da aynı şekilde Yeşil Ev Konut Kredisi kampanyası sağlarken faiz oranlarını ilan etmedi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@