120 m2 Kapalı 27 m2 Açık Alan Teraslı 4+2 Daire Vakıfbank'tan Satışa Çıkarıldı! İşte İlk Teklif Fiyatı

Vakıfbank kendisine ait olan ve 4 oda 2 salon şeklindeki daireyi satışa çıkardı. Vakıfbank'tan ev alacaklar için dairenin büyüklüğü 120 m2 olarak ilan edilirken fiyatı ise 362 bin TL olarak duyuruldu.

120 m2 Kapalı 27 m2 Açık Alan Teraslı 4+2 Daire Vakıfbank'tan Satışa Çıkarıldı! İşte İlk Teklif Fiyatı

Vakıfbank yeni hafta başı öncesinde yeni bir konut satış duyurusu yayımladı. Vakıfbank kendisine ait konutları satışa çıkardığı internet sayfasında kamuoyuna duyurduğu ilanda 4+2 daire satacağını ve fiyatın 362 bin TL'den başladığını duyurdu.

VAKIFBANK'TAN KONUT SATIŞI

Vakıfbank yayımladığı duyurusunda, dairenin 4 oda 2 salondan oluştuuğunu bildirdi. Boş konumda olan daire dubleks şeklinde ve Kocaeli'nin Gebze ilçesinde yer alıyor. 120 m2 büyüklüğünde olan daire boş konumda. 2018 yılında inşa edilen binada 2. katta yer alan daire ikinci el konumunda.

Binanın Özellikleri

satıık daire 31 vakıfbank

Vakıfbank konutun özelliklerine dair bir açıklamada daha bulunarak birinci ve ikinci katın detayları açıklandı. "Taşınmaz binanın 2. katında, bina girişine göre sol tarafta bulunan güney, doğu ve batı cepheli dubleks meskendir. Taşınmaz, onaylı mimari projesine göre brüt 120 m2 kapalı alan + 27 m2 açık teras alanlı olup 4 oda, 2 salon, mutfak, 2 antre/hol, banyo, wc, balkon ve açık teras alanı bulunmaktadır." Banka açıkalmasında ayrıca taşınmazın otoparklı olduğu ve doğalgaz ile ısınmalı olduğunu bildirdi.

KONUTUN SATIŞ DETAYLARI

Vakıfbank'tan konut almak isteyenler için yayımladığı duyuruya başvuruda bulunacak olan tüm bu işlemleri, banka şubesinden tamamlayabilecekler. Konut için ilan edilen 362 bin TL'den başlayan ilk teklif fiyatları kendisine uygun olan vatandaşlar, tekliflerini banka şubesinden verebilecekler.

Teklifi veren vatandaşlar daha sonra ihale sürecinin tamamlanmasını bekleyecekler. İlk teklif fiyatı dışında ikinci teklif gelmezse konut bu rakama satılacak. Teklif olması durumunda ise vatandaşlar 5.000 TL artırarak yeni teklif verebilecekler. En yüksek teklifi veren konutu almaya hak kazanacak. Bir diğer detay ise konut için kredi kullanılabilecek.