1.20 oran 120 ay vade fırsatıyla İstanbul'da finans şehirde satılık konutlar

İstanbul Finans Merkezine yakın olarak inşa edilen Finans Şehir Konut Projesinden ev alacaklar için 1.20 faiz oranıyla 120 ay vadeli kredi verilecek.

Konut Projeleri 11.06.2022 - 14:54 11.06.2022 - 14:54 Mustafa Karagöz

Markalı konutlar için ilan edilen en dikkat çeken kampanyalarından birisi Sinpaş Finans Şehir Projsi için oldu. İstanbul'da Finans Merkezi yanında yer alan proje kapsamında ev sahibi olmak isteyenler için firma uyzun vadeli kredi olanağı sağlayacağını açıkladı. Geri ödemelerde uygulanacak faiz oranlarını açıklayan firma kampanyaya dair diğer detayları da ilan etti. 

FİNANS ŞEHİR KONUT PROJESİ SATIŞ KAMPANYASI

Sinpaş resmi sitesinden yayımladığı duyurusunda; Finans Şehir Projesinin yeni etabında ev almak isteyenler için 1.20 faiz oranını açıkladı. Yeni Etap kapsamında konut almak isteyecek olanlar yüzde 1.20 aylık faiz oranıyla konut kredisi çekebilecekler.

Düşük faiz oranı dışında firma müşterilerine ayrıca uzun vade olanağı da sağlayacağını açıkladı. Müşteriler için ilan edilen en uzun vade süreci 120 ay oldu. Ancak isteyenler kendilerine göre 60 ay yada daha kısa süreli ödeme planları oluşturabilecekler. 

konut projesi finans şehir

( Görsel Sinpaş GYO web sitesi Kampanyalar sayfasından alınmıştır. )

Finans Şehir Projesi hakkında Sinpaş tarafından yapılan açıklamada; "Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başında; metro durağı, tuğla cepheli balkonlu evleri ve dev Şehir Parkı’yla Sinpaş Finans Şehir’den ev alanlar şimdiden kazanmaya başladı." açıklamasında bulunarak projede yer alan evlerin tanıtımını yaptı. 

KAMPANYADAN YARARLANARAK EV ALMAK İSTEYENLER İÇİN

Kampanyadan yararlanarak ev almak isteyenler Sinpaş GYO web sitesini ziyaret edebilirler. Bunun dışında firmanın müşteri hizmetleri aracılığıyla satış rakamlarını, satış listesinde olan daireleri öğrenebilirler. Online olarka ise firmanın web sitesinden kampanyadan yararlanmak isteyenler için başvuru formu da bulunuyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@