121 Bin Lira Öde Hem Ev Hem Araba Al! Ziraat Bankası Satılık Gayrimenkuller ve 2.El Araç Satış İlanları

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ve araçlar ilanları Temmuz ayına özel olarak yenilendi. Yeni satışa sunulan ilanlar kapsamında toplamda sadece 121 bin lira ödeyerek hem araba hem de ev sahibi olma fırsatı sunuldu. Ziraat Bankası satılık araç ilanları ve gayrimenkuller için detaylar haberimizde!

EMLAK HABERLERİ 05.07.2021 - 14:24 05.07.2021 - 14:24 Emlak 365

Devlet bankaları arasında yer alan Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası Temmuz ayına özel olarak yeni satış ilanlarını kamuoyuna duyurdu. Yayımlanan Temmuz ayı ilanları kapsamında en düşük satılık konut fiyatı 24 bin lira olarak belirlenirken en düşük aarç fiyatı ise 96 bin lira olarak yer aldı. Bu kapsamda sadece 121 bin lira ödeyen bir kişi hem araba hem de ev alabilecek. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER! 24 BİN LİRAYA EV ALMA İMKANI

Bankalardan satılık gayrimenkuller ilanları her geçen gün artarken bankalar sayıları artan taşınmazları elden çıkarmak adına son derece ucuz fiyatlar ile satış ilanları yayımlıyor. Bu bankalardan biri de Ziraat Bankası olarak öne çıkıyor. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları arasında en düşük fiyatlı ilan 24 bin lira ile Şanlıurfa Bahçelievler Mahallesi'nde yer alan mesken oldu. 

Mardin Midyat'ta yer alan Harmanlı Mahallesi sınırları içerisindeki taş ev için belirlenen satış fiyatı ise yine 24 bin lira oldu. Konya Taşkent Mahallesinde yer alan müstakil ev için ise 25 bin lira talep edildi. Satılık konut ilanları düşük fiyatları ile dikkat çekerken Ankara satılık konut ilanları arasında ise en düşük satış fiyatı Ankara Beypazarı Hacıkara Mahallesi'nde bulunan 3+1 daire için 68 bin 250 lira olarak belirlendi. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK ARAÇLAR! ZİRAAT BANKASI 2.EL ARAÇ SATIŞ İLANLARI 

Yükselen araç fiyatları nedeni ile vatandaşlar araba almakta zorlanırken bankaların satışa sunduğu ucuz araç ilanları da daha fazla ilgi görmeye başladı. Ziraat Bankası satılık araba ilanları ile en düşük satış fiyatı 96 bin lira olarak belirlendi. Ziraat Bankası 2021 model Renault Master modeli için talep edilen fiyat 96 bin lira olarak belirlendi. 

2017 model Renault Fluence modeli için talep edilen fiyat ise 97 bin lira olarak ilanlarda yer aldı. 

ZİRAAT BANKASINDAN SATILIK DAİRELER VE ARAÇLAR NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası tarafından satışa sunulan tüm gayrimenkuller ve arabalar bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmaktadır. Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ve araçlar ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ... 

Yukarıda yer alan linki tıkladıktan sonra açılan pencerede satılık araçlar ve satılık gayrimenkuller arasında seçim yaparak ilanları görüntüleyebilirsiniz. Her ilanın yanında bulunan başvuru butonunu tıklayarak tekliflerinizi iletebilirsiniz. Teklif vermek için sisteme üye olmak gerekirken ilk üyelik için kendinize en yakın Ziraat Bankası şubesi üzerinden üyelik sözleşmesi imzalanarak belirlenen teminat tutarının yatırılması yeterli olacaktır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@