125 Bin TL Taşıt Kredisini Halkbank Kaç TL Taksitle Veriyor?

Otomobil satın almak isteyenler Halkbank'tan taşıt kredisi çekerek finansman sorunlarını çözüyorlar. Halkbank taşıt kredisi kampanyası aylık faizi yüzde kaçtır? 

Finans 24.10.2021 - 21:40 24.10.2021 - 21:46 Engin Uzunoğlu

Otomobil satın almak isteyenlerin finansman arayışlarına Halkbank'tan uygun çözümler üretiliyor. Halkbank tarafından başlatılan taşıt kredisi kampanyası ile araç sahibi olmak artık çok kolaylaştı. Uygun faiz ve kolay ödeme seçenekleri ile verilen taşıt kredisini kullanan müşteriler otomobil sahibi olma hayallerini sağlayacak finansman desteğine hemen kavuşabiliyorlar. 

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI 

Halkbank tarafından düzenlenen taşıt kredisi kampanyası ile müşteriler uygun maliyetlerle taşıt kredisi çekebiliyorlar. Bu taşıt kredisi kampanyası ile müşterilere ekstra imkanlar da sağlanıyor. Bu imkanlar eşliğinde hayallerinindeki otomobilleri satın alabilmek için müşteriler taleplerini ertelemiyorlar. 

2 AY TAKSİT ERTELEME İMKANI

Halkbank taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 2 ay taksit erteleme imkanı veriliyor. Müşteriler taşıt kredisi kullandıklarında eğer tercih ederlerse ilk kredi taksitlerini erteleyip 2 ay sonra ödeme yapmaya başlayabiliyorlar. Bu şekilde müşteriler bir anda büyük bir ödeme sürecinin içerisinde kendilerini bulmuyorlar. 

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ AYLIK FAİZİ YÜZDE KAÇ?

Halkbank taşıt kredisi kampanyasında müşterilere verilen kredi desteklerinde uygulanan faiz oranları da belli oldu. Buna göre müşteriler taşıt kredisi çektiklerinde Halkbank bu kredilere aylık yüzde 1,54 oranında faiz uyguluyor. Bu faiz oranı şu anda düşük maliyetleri taşıt kredisi kampanyaları içerisine Halkbank'ın taşıt kredisi kampanytasının da girmesini sağlıyor. 

HALKBANK KAÇ TL TAŞIT KREDİSİ VERİYOR?

Sıfır kilometre otomobil satın alırken müşterilerine finansman desteği veren Halkbank'tan ne kadar taşıt kredisi çekilebileceği merak ediliyor. Bunun için müşterilerin satın almak istedikleri otomobillkerin fatura değerlerine bakılıyor. Fatura değeri 120 Bin TL'ye kadar olan otomobillerde yüzde 70 oranında kredilendirme yapılabiliyor. Ancak bu değerde sıfır kilometre otomobil kalmadığı için bu sınıflandırmanın işlevselliği bulunmuyor. Fatura değeri 120 Bin TL ile 300 Bin TL arasında olan otomobiller için yüzde 50 oranında kredilendirme yapılıyor. 250 Bin TL fatura değeri olan bir otomobil satın alınırken Halkbank en fazla 125 Bin TL taşıt kredisi veriyor. 

125 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

halkbank taşıt kredisi kampanyası

Halkbank'tan taşıt kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,54 faiz uygulandığı açıklanmıştı. Bu kampanya kapsamında 36 ay vadeli 125 Bin TL taşıt kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 4.785 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 172.267 TL oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@