13 Milyon Çalışana Halkbank'tan 100.000 TL'ye Kadar Nakit Destek Kredisi! Paket Açıklandı

Türkiye'de özel sektörde çalışan milyonlarca çalışan için Halkbank'tan özel bir kredi paketi geldi. Banka çalışan müşterilerine tek bir şartla 100.000 TL'ye kadar kredi sağlayacak.

Finans 27.07.2021 - 09:28 27.07.2021 - 09:28 Mustafa KARAGÖZ

Halkbank'ın kreid paketleri arasında özel sektör çalışanları için ayrı bir paket bulunuyor. Bankanın sürekli güncellediği ve özelliklerini yenilediği kredi paketi ile özel sektörde çalışanlar için daha uygun koşullarda kredi olanakları sunuluyor. Bu kredi olanaklarının neler olduğunu, nasıl kullanılacağını ve bankanın talep ettiği tek şartı sizlerle paylaşıyoruz. 

ÖZEL SEKTÖRDE ÇALIŞAN MİLYONLAR YARARLANABİLECEK

Özel sektör bünyesinde çalışan milyonlarca vatandaş nakit destekleri için Halkbank şubelerine başvuruda bulunabilecekler. Banka özel sektörde çalışanlar için düşük faizli, 6 farklı ödeme seçeneği ile ihtiyaç kredisi sağlayacağını duyurdu. Bankanın ilan ettiği kredi paketinde ayrıca ödeme seçeneklerine ek erteleme fırsatı da sunuluyor. Halkbank'ın kredi paketinde yer alan tüm özellikler sizlerle. Ancak çalışanların bankanın talep ettiği tek şartı sağlamaları gerek.

TEK ŞARTIN SAĞLANMASI GEREK

Halkbank özel sektörde çalışanlar için sunulan kredi paketinden faydalanabilmeleri için fatura ödemeleri için bankaya otomatik ödeme talimatı vermiş olmaları gerektiğini bildirdi. Tek şartın nasıl uygulanacağına ilişkin Halkbank açıklamasında şu ifadeleri kullandı. 

"Kredi faiz oranları; Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, kredi kartı başvurusu yapmayı, en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Hayat Sigortası yaptırmayı ve İnternet/Mobil/Dialog üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir."

KREDİ KULLANACAKLAR İÇİN SUNULAN ÖZELLİKLER

Bankanın ilan ettiği başvuru şartlarını sağlayanlar için öne çıkan özellikler birçok bankaya göre daha düşük faiz oranı ve esnek ödeme seçenekleri. Ayrıca gelir şartını sağlayanlar için kullanılabilecek kredi limiti 100.000 TL'ye kadar çıkacak. 

* Halk Bankası kredi kullanımlarında uygulanacak olan faiz oranını yüzde 1.63 olarak açıkladı. 

* Aylık gelirin uygun olması durumunda banka 100.000 TL'ye kredi sağlayacak. 

* Kredi kullananlar ödemelerini 36 ay vadeli planlayabilecekler. 

* Geri ödemeler Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli olarak yapılacak. 

100.000 TL İÇİN ÖDEME PLANI

halkbank kredi-1

Banka 100.000 TL kredi kullanımında oluşacak ödeme planı ve maliyet tablosunu resmi sitesinden paylaştı. Kredi kullanacaklar bankanın sunduğu olanaklar ile nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Başvurular hem şubelerden hem dijital kanallardan yapılabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@