13 TL'ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi! TEB, İNG Bank, QNB Finansbank, Akbank, İş Bankası, HSBC

İhtiyaç kredisi faiz oranlarına dair yeni kampanyalar geldi. Yeni faiz oranlarıyla 10.000 TL ihtiyaç kredisi günde 13 TL'ye gelen taksitlerle verilmeye başlandı.

Finans 20.11.2021 - 12:29 20.11.2021 - 12:29 Mustafa KARAGÖZ

İhtiyaç kredisi faiz oranları bankalarda değişmeye başladı. Son faiz indirimi ile birlikte kamu bankalarının atakları özel bankalarında kredi hamlesi yapmasına neden oldu. Kampanyalı kredi veren bankalar faiz oranlarını yenilerken kampanyasız standart kredi paketlerinde faiz oranları henüz düşmedi. 

KAMPANYALI KREDİ VEREN 3 BANKA

Kampanyalı ihtiyaç kredisi veren 3 özel banka bulunuyor. İNG Bank, QNB Finansbank ve Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) nakit ihtiyacı olan müşterilerine düşük faiz oranı içeren kampanyalarını açıkladılar. 

3 bankada müüşterilerine ortak bir koşul ile kampayalı kredi sağlayacak. 

Ortak koşul tüm bankalarda yüksek kredi puanı olarak açıklandı. Her bir banka kendi ilan ettiği sınır üzerinde kredi puanı olan müşterilerinin düşük faizle ihtiyaç kredisi kullanabileceğini açıkladı. QNB Finansbank müşterilerinin 1800 kredi puanı olması durumunda düşük faiz uygulayacağını açıklarken İNG Bank 1850 puan, TEB ise bir miktar daha yüksek kredi puanına düşük faiz uyguluyor. 

Faiz Oranları

QNB Finansbank kış kampanyası kapsamında şartı sağlayan müşterilerine yüzde 1.35 faiz oranıyla kredi verecek. 

TEB ve İNG Bank'ta resmi sitelerinden yaptıkları açıklamalarında kampanyalı kredi faiz oranlarını yüzde 1.36 olarak açıkladılar. 

Günde 13 TL'ye 10.000 TL'ye İhtiyaç Kredisi

13 tl ye 10.000 tl kredi kasım sonu

AKBANK, İŞ BANKASI, DENİZBANK, ENPARA VE DİĞERLERİ

Diğer bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için standart kredi paketleri bulunuyor. Faiz oranlarının yüksek olduğu kredi paketlerinde en uygun oranlardan birisi İş Bankası'nda yer alıyor. İş Bankası müşterilerine yüzde 1.60 ihtiyaç kredisi veriyor. İş Bankası'nın dışında diğer bankalardan kredi kullanacaklar için tablo aşağıda yer aldığı gibi olacak. 

387 tl taksitle 10.000 tl kredi

İş Bankası'nın sağladığı yüzde 1.60'lık faiz oranıyla 10.000 TL kredi kullanacak olan müşteri aylık 387 TL taksit ödemesi yapacak. 3 yıl sonunda toplam ödenecek rakam yaklaşık 14.000 TL olacak. İş Bankası dışında Enpara müşterilerine yüzde 1.63, Akbank ise yüzde 1.92 faizle kredi verecek. 

DEVLET BANKALARININ İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANLARI

devlet bankaları ihtiyaç kredisi kasım sonu

Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden kredi kullanarak nakit ihtiyaçlarını gidermek isteyenler için sunulan faiz oranları ve 10.000 TL kredi için oluşan ödeme planı tabloda yer aldığı gibi olacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@