1,39 Faiz, 3 Ay Erteleme! QNB Finansbank 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Fırsatını Duyurdu!

İhtiyaç kredisi kampanyası ile son ayların fark yaratan bankalarından birisi olan QNB Finansbank, makul bir faiz oranı ve 3 ay erteleme imkanı ile müşterilerine nakit desteği veriyor. 

Finans 08.09.2021 - 21:38 08.09.2021 - 21:51 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de nakit sorunlarına çözüm arayan vatandaşlar son aylarda QNB Finansbank ile çalışmayı tercih etmeye başladılar. Hem makul faiz imkanı sunulması hem de diğer avantajlı fırsatları ile QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak kazançlı bir tercih oluyor. Bu şekilde en düşük maliyet ile nakit sorunlarına çözüm bulunabiliyor.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

QNB Finansbank tarafından müşterilere sunulan kredi ürünü olan ihtiyaç kredisi kampanyasında çoklu avantajlar bulunuyor. Bu imkanları değerlendiren QNB Finansbank müşterileri finansal sorunlarına en maliyetsiz bir şekilde çözüm bulabiliyorlar. Peki QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının avantajları nelerdir? 

QNB FİNANSBANK'TAN İHTİYAÇ KREDİSİNDE FAİZ AVANTAJI

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası incelendiğinde dikkat çeken ilk özellik kredi faizi oluyor. Şu anda ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere QNB Finansbank aylık yüzde 1,39 kredi faizi uyguluyor. Bu kredi faizi şu anda bankalar arasında standart ihtiyaç kredisi ürünlerinde uygulanan en düşük faizli kredi özelliğini taşıyor. 

3 AY ERTELEME FIRSATI VERİLİYOR

QNB Finansbank tarafından açıklanan kampanya detaylarına göre ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere 3 ay erteleme imkanı veriliyor. Bu imkanı değerlendiren müşteriler ihtiyaç kredisi kullanıp kredi taksitlerini 3 ay sonra ödemeye başlıyorlar. Böylelikle 3 ay boyunca kredi geri ödemelerine ilişkin müşteriler herhangi bir sorun yaşamıyorlar. Ancak bu geçen ödemesiz dönem kredi vadesinden düşürülüyor. 

QNB FİNANSBNAK 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA 

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak için başvuruda bulunan müşterilere uygulanacak olan faiz oranı yüzde 1,39'dan başlıyor. Müşteriye özel bu kredi faizinde kredi başvurusu sırasında değişiklik yapılabiliyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan QNB Finansbank müşterileri bankaya kredi vadesi boyunca her ay 1.858 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 66.909 TL olarak açıklandı.

qnb finansbank ihtiyaç kredisi 50 bin lira

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterileri kredi başvurusu işlemlerini nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. QNB Finansbank bu konuda da oldukça gelişmiş kolaylıklar sağlıyor. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık, internet sitesi gibi kanallar üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu kabul eden QNB Finansbank farklı olarak kredi başvurularını Alo Kredi hattından da alıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@