14 Yaşında Ailesini Katleden Çocuğun İlk İfadesi Ortaya Çıktı: Ailesini Neden Öldürdü?

Türkiye dün yaşanan aile katliamı haberi ile büyük bir şok yaşamıştı. Ordu aile cinayeti nedeni ne, 14 yaşındaki çocuğun ailesini katletmesi ve aile katliamı nedeni ne?

14 Yaşında Ailesini Katleden Çocuğun İlk İfadesi Ortaya Çıktı: Ailesini Neden Öldürdü?

Ordu'da yaşanan aile cinayeti dün tüm Türkiye'yi büyük bir üzüntü ve yasa boğmuş, cinayeti işleyen kişinin ise ailenin 14 yaşındaki oğlu olması büyük bir şok yaşanmasına neden olmuştu. Tüm Türkiye cinayetin nedenini merak ederken ailesini katleden 14 yaşındaki çocuğun ilk ifadesi ortaya çıktı.

CİNAYETİ PSİKOLOJİK BASKI NEDENİ İLE İŞLEMİŞ?

Tüm Türkiye'yi şoke eden aile katlimanının cinayet zanlısı olarak tutuklanan 14 yaşındaki çocuğun vermiş olduğu ilk ifadesinde ailesinden fiziksel şiddet görmediğini ancak sürekli olarak psikolojik baskı gördüğünü söylediği ortaya çıktı.

Çocuğun ifadesinde ''Ben ailem tarafından uzun zamandır psikolojik baskıya uğruyorum. Bu baskıda şiddet yok ancak özellikle annem bana sürekli kötü davranıyor, beni sevmediğini düşünüyorum. Bu durum uzun zamandan beri devam ediyor. Bu da benim içimde bir kin biriktirmeme sebep oldu." diyerek cinayeti de bu nedenle işlediğini söylediği belirtildi.

ORDU KORGAN AİLE KATLİAMI! 14 YAŞINDAKİ ÇOCUK CİNAYETİN NEDENİNİ AÇIKLADI, AİLESİNİ NEDEN KATLETTİ?

Dün Ordu'nun Korgan ilçesinden gelen cinayet haberi tüm Türkiye'de büyük bir yankı oluşmasına neden olmuştu. Tokat'ta emniyet mensubu olarak çalışan baba Cemalettin Y. başlayan fındık sezonu hasatı için ailesi ile birlikte memleketi Ordu'ya geldi.

Aile üyeleri fındık toplamak için bahçeye gitmek üzere hazırlanırken ailenin küçük oğlu 14 yaşındaki çocukları arasında tartışma yaşandı. 14 yaşında olan F.Y. iddialara göre tartışmanın büyümesi üzerine babasına ait silahı alarak ailesini katletti.

Silah sesleri üzerine komşuların haber verdikleri güvenlik güçleri olay yerinde büyük bir katliamla karşılaştılar. Sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yapılan ilk müdahalede 41 yaşında olan anne Rahime Y. ile 64 yaşındaki anneanne Cennet G.'nin olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi.

18 yaşında olan ağabey Murat Y. ile 49 yaşındaki baba Cemalettin Y. ise ağır yaralı olarak hasteneye sevk edildi. Ağabey Murat Y. Fatsa Devlet Hastanesine sevk edilirken hayatını kaybederken ailenin sağ kalan tek üyesi olan babanın ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.

SONRAKİ HABER