145 Adet İkinci El Araç Satılacak! Fiyat Model Listeleri Belli Oldu Eski Yeni 22 Bin Liradan Fiyatlar

Kamu kurumlarına ait olan ve icra kapsamında satışı yapılacak olan araçların listesi yayımlandı. Toplam 145 araç satışı yapılacak olup fiyatlar 22.000 TL'den başlıyor. Listenin son hali haberimizde.

145 Adet İkinci El Araç Satılacak! Fiyat Model Listeleri Belli Oldu Eski Yeni 22 Bin Liradan Fiyatlar

Kamu kurum ve kuruluşlarına ait olan ve icra kapsamında yer alan araçların satışlarına ihale ile devam ediliyor.

Basın İlan kurumundan yayımlanan son duyurulara göre 7 Aralık ile önümüzdeki bir kaç hafta içinde ihalesi yapılacak araç sayısı 150'ye yaklaştı. Bu araçların tamamı binek otomobil olup gün içinde ve önümüzdeki günlerde yeni ilanlar yayımlanabilir. İkinci el araç alacakların değerlendirebileceği icradan araç satış ilanlarının bir bölümünü sizlerle paylaşıyoruz.

İCRADAN SATILIK 2. EL ARAÇLAR ESKİ YENİ MODELLER UCUZ PAHALI FİYATLAR

İcra kapsamında satışı yapılacak araçlar için kurumlar bir muhammen bedel belirlerler. Bu muhammen bedel üzerinden araç ihaleye çıkarılır. İhalede bu fiyat üzerinden teklif gelmesi durumunda araç satışı yapılır. Ancak araca teklif gelmezse araç için fiyat değişimi olarak daha ucuz bir fiyata ikinci icra düzenlenebilir. İcraya katılıp teklif verenler ve teklifi en yüksek olanlar aracı almaya hak kazanırlar.

Aralık ayı içerisinde icradan satılık için fiyat teklifi sunacak olanlar başvurularını UYAP Sistemi üzerinden yapabilirler. Sistemde kişisel bilgiler ile üyelik oluşturacak olan vatandaşlar e-İhale sistemi ile başvurularını tamamlayacaklar. Başvuru işlemlerine ilişkin tüm kurumların ortak bilgilendirme açıklamasında birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap. gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği,ü bildirildi. Aracın ikinci açık artırmaya katılması durumunda ise başvurular 5 gün öncesinden yapılabilir.

HAFTANIN İCRADAN SATILIK ARAÇ LİSTESİ

Tüm bu bilgiler ışığında icradan araç almak isteyenler için çeşitli kamu kurumları tarafından satışa çıkarılmış bazı araçların listelerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu listeler Basın İlan Kurumu sitesinden alınmıştır.

1. Grup İcradan Satılık Araç Listesi 7-12 Aralık

7 aralık icradan satılık araçlar 1

2. Grup İcradan Satılık Araç Listesi 7-12 Aralık

7 aralık icradan satılık araçlar 2

3. Grup İcradan Satılık Araç Listesi 7-12 Aralık

7 aralık icradan satılık araçlar 3

4. Grup İcradan Satılık Araç Listesi 7-12 Aralık

7 aralık icradan satılık araçlar 4

İcradan satılık araç listesinde yer alan birkaç aaracı sizlerle paylaştık. Bu listenin tamamında 145 araç bulunmaktadır. Ancak gün içinde ihalesi tamamlanlar, süresi dolanlar listeden çıkarılacak olup yeni icra kapsamında alınan araçlar listeye eklenecektir.

Listede araçlar için icrya veren kurum bilgisi, araca dair kısa bilgi, fiyatı ve icra ihale tarihi yer almaktadır. Başvuruda bulunacaklar bu bilgilere göre başvurularını yapabilirler.

SONRAKİ HABER