15, 16, 17 Nisan'da başvuru yapılabilecek faizsiz, masrafsız, borç para gibi kredi veren banka var mı?

Faizsiz kredi paketlerine başvurular devam ediyor mu? 15 16 17 Nisan Cuma Cumartesi Pazar günlerinde cepten online faizsiz kredi başvurusu alan banka var mı? İşte devam eden kampanyalar...

Finans 15.04.2022 - 12:04 15.04.2022 - 12:04 Mustafa Karagöz

Emlak365.com - Faizsiz kredi kampanyaları vatandaşları nisan ayı başında mutlu etmişti. Birden çok  bankanın düşük limitle de olsa sağladığı kampanyalar çok önemli avantajlar sağladı. Peki Nisan ayının devamında faizsiz kredi veren bankalar hala var mı? Hızlı acil nakit sorunu için bankaların güncel kampanyaları neler?

BANKALARIN FAİZSİZ KREDİ PAKETLERİ 15 16 17 NİSAN CUMA CUMARTESİ PAZAR

Akbank tarafından başlatılan faizsiz kredi kampanyası devam ediyor.Ay sonuna kadar geçerli kredi kampanyası ile müşteriler yüzde 0 faiz oranıyla, 12 ay vade ve 7.500 TL paketinden yararlanabilirler. Akbank'ın özel şartlarla sağladığı kredi için kimlerin faydalanabileceğine ilişkin "Sıfır faizli kredi kampanyasından Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek ilk defa ve uzaktan Akbanklı olma* sürecini tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir." ifadeleri yer aldı. 

Yapı Kredi Bankası da Akbank'ın kampanyasına benzer bir fırsat sunuyor. Banka müşterilerine yüzde 0 faiz, 12 ay vade ve 5.000 TL limitli ihtiyaç kredisi veriyor. Bankanın bu kredi kampanyası, Akbank'ta olduğu gibi yeni müşteriler için geçerli. İlk defa Yapı Kredi Bankası müşterisi olacaklar için Yapı Kredi Bankası, kredi başvuru hakkı tanıyacak. Müşteri olmak için bankanın mobil uygulaması kullanılacak. 

QNB Finansbank ise sıfır faizli olmasa da düşük faizli kredi olanağı sunacağını açıkladı. Banka mobil uygulamasını indirip uygulama üzerinden müşteri olmak için başvuru yapacak olan vatandaşlara, müşteri olma işlemleri tamamlandıktan sonra yüzde 0.98 faiz oranı ve 10.000 TL limit ve 12 ay vadeli kredi hakkı tanıyacağını ilan etti. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@