150 TL, 200 TL, 250 TL, 300 TL! Axess, Bonus, World, Paraf Kart Sahipleri Adınıza Tanımlanacak Yılbaşı Kampanyaları

2022 yılına az bir süre kala birçok banka kredi kartı kampanyası başlattı. Bankalar 150 TL, 200 TL, 250 TL, 300 TL limitlerle müşterilerine bonus para tanımlayacak ve alışverişlerde kullandıracak.

150 TL, 200 TL, 250 TL, 300 TL! Axess, Bonus, World, Paraf Kart Sahipleri Adınıza Tanımlanacak Yılbaşı Kampanyaları

2021 yılının sonuna artık az bir süre kaldı. Bu süreç içinde ise bankalardan üst üste yeni yıl kampanyaları geldi. Birçok banka kredi kartı üzerinden sunduğu kampanyasında müşterilerine belirli bir tutarda alışveriş yapmaları durumunda bonus para tanımlayacağını ilan etti. 31 Aralık tarihine kadar geçerli kampanyaları banka banka listeledik.

YAPI KREDİ WORLD KART - 150 TL BONUS PARA

Yapı Kredi Bankası World Kart kampanyası kapsamında yeni yola özel 150 TL bonus para kazanma fırsatı sunduğunu açıkladı. Bankanın mobil uygulaması üzerinden sunulan kampanya ile müşterilere özel kazı kazan kampanyasına katılım sağlamaları durumunda 150 TL'ye kadar world puan verileceği açıklandı. Kampanya katılımı için banka "Kampanyadan faydalanabilmek için World Mobil’deki "kazı kampanyayı gör" metinli kampanya alanında bulunan görseli kazıyarak kampanya koşullarını görüntülemek gerekmektedir. Görseli kazıdıktan sonra ayrıca kampanyaya katılmaya gerek bulunmamaktadır." açıklamasında bulundu.

wold kart yapı kredi

AKBANK AXESS KAMPANYA 250 TL CHİP PARA

Akbank Axess kampanyası kapsamında müşterilerine tam 250 TL'lik hediye chip para dağıtacağını açıkladı. Daha önce Akbank Axess kart ile çalışmamış olanlar için geçerli kampanya, kart başvurusu ve ardından yapılacak alışverişlerden sonra kişiye özel tanımlanacak. Akbank kampanya hakkında "İlk kez Axess veya Wings'e başvuranlar ilk 500 TL ve üzeri harcamalarında 250 TL chip-para kazanıyor! Başvurunuzu yapın, kredi kartınızı anında kullanmaya başlayın, 250 TL chip-para kazanın!" açıklamasında bulundu.

akbank axess kampanya

HALKBANK PARAF KART KAMPANYASI - 300 TL

Halkbank'ta Parafkart kampanyası ile müşterilerine 300 TL'lik Parafpuan sağlıyor. 15 Ocak 2022 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında müşterilere 300 TL hediye edilecek. Banka açıklamasında giyim, optik, saat, kozmetik, elektronik ve yemek sektörlerinde yurt içinde yapılacak 500 TL üzeri her harcama için 50 TL Parafpuan tanımlanacağını duyurdu. Toplam 4 defa kullanılacak kampanya ile 200 puan toplanabilecek. Bunun dışında ilk defa başvuru yapacak olanlara 200 parafpuan daha tanımlanacak ve toplam kampanya kazancı 300 TL'lik paafpuan olacak.

paraf kartı 300 tl kampanya

VAKIFBANK KAMPANYA - 40 TL

Vakıfbank kartı olanlar için ise market alışverişlerine özel bir kampanya başlatıldı. Vakıfbank kart ile yapılacak her 200 TL'lik alışveriş için 40 TL worldpuan tanımlanacak. Müşteriler kampanyaya katılmak için Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilecekler.

SONRAKİ HABER