150.000 liraya önü bahçeli betonarme tek katlı müstakil ev Vakıfbank'ın boş konutları

Vakıfbank'ın Basın İlan Kurumu üzerinden yayımlanan konut satış duyurularında 150.000 TL'den başlayan fiyatlarla müstakil ev ilanları bulunuyor. Bahçeli ev almak isteyenler işte o duyurular.

Emlak Haberleri 07.05.2022 - 15:44 07.05.2022 - 15:46 Mustafa Karagöz

Emlak365.com - Vakıfbank kendisine ait olan müstakil evleri farklı platformlar üzerinden satışa çıkardığını kamuoyuna ilan ediyor. Bankanın ilanlarını yayımladığı platformlardan birisi de Basın İlan Kurumu.

İlan gov tr üzerinden konut satış duyurularını paylaşan Vakıfbank'ın güncel ilanları arasında çok sayıda müstakil ev bulunuyor. Kurum bu evleri 150.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardığını ilan ederken başvuruları da almaya başladı. 

150.000 TL'YE MÜSTAKİL EV VAKIFBANK'TAN SATILIK

Vakıfbank tarafından yayımlanan müstakil ev ilanlarına dair fiyat listelerini aşağıda görebilirsiniz. Bu listelerde konutlara dair temel bilgiler yer alır. Basın İlan Kurumu'nun web sitesinde erişim sağlayanlar bu sayfa üzerinden her bir ilanı tek tek inceleyebilirler. Vakıfbank her ilan için çok kapsamlı bir satış metni yayımlamış durumda. Bu metinlerde; konutun bulunduğu il ilçe mahalle sokak ada parsel bilgileri ile birlikte kullanım durumu boş mu dolu mu, ısnma tipi, krediye uygunluk durumu m2 büyüklüğü ve yapı yapım yılı aktarılır. 

En ucuz olan satılık müstakil evler 

vakıfbank konut satış müstakil ev fiyat listesi 1

En pahalı olan satılık müstakil evler

vakıfbank konut satış müstakil ev fiyat listesi 2

BU KONUTLARI ALMAK İSTEYENLER NE YAPACAKLAR?

Vakıfbank'ın resmi gayrimenkul satışları için kullandığı internet adresi var. Bankanın resmi sayfasına erişim sağlayacak olan vatandaşlar ya konut türüne göre yada şehre göre arama yaparak kendilerine uygun konutları bulacaklar. Konutlara dair bilgileri bilgileri inceleyen vatandaşlar evin boş olması, fiyatın uygun olması durumunda başvurularını yapacaklar. 

Başvuru işlemleri ister banka şubelerinden bizzat yapılır. İstenirse de bankanın online web sayfasından internet bankıcılığı işlemlerinden teklif verilir. İlk defa bankadan konut alacak olanlar şubelerden ilk işlemleri tamamlayabilir daha sonra online kanallardan tekliflerini sunabilirler. 

Vakıfbank müstakil ev dışında, apartman dairesi, komple bina, dubleks, tripleks daireler, köy evi, dağ evi, çiftlik evi gibi gayrimenkul satışları da yapıyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@