152.500 TL Parası Olana Ankara, İstanbul, İzmir'de Apartman Dairesi! Ziraat Bankası Satıyor

Ziraat Bankası, Ankara'da 72.000 TL'ye, İstanbul'da 131.000 TL'ye ve İzmir'de ise 152.500 TL'ye apartman dairesi satıyor. Ev almak isteyenlere ayrıca konut kredisi de veriyor.

Emlak Haberleri 26.11.2021 - 11:57 26.11.2021 - 11:57 Mustafa KARAGÖZ

Ziraat Bankası Kasım sonu konut satış duyuruları arasında Türkiye'nin 3 büyük kenti için inanılmaz fırsatlar bulunuyor. Parası olanlar için peşin ödeme yöntemi sunan Ziraat Bankası parası olmayanlar için ise evin krediye uygun olması durumunda krediyle ev satışı yapıyor. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN PARASI OLMAYANLARA KREDİYLE EV

Ziraat Bankası'nın konut satış listesinde yer alan evlerden alacaklara banka özel faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Kendi evini alacak için peşin parası olmayanlar bankadan taksitle ev alma hakkına sahipler. 

Öncelikle krediyle ev alımlarında yüzde 10 düzeyinde bir peşinat ödemesi yapmalısınız. Evin değerininin yüzde 10'unu peşin alan banka geri kalan yüzde 90'lık konut kredisi sağlıyor. Geri ödemeler ise 120 ay vade ile ay ay taksitle oluyor. 

Konut kredisiyle ev almak için en önemli özellik ise evin krediye uygun olması. Bazı konutlarda krediye uygunluk durumu olmayabiliyor. Vatandaşların alacakları evin kredi uygunluk durumunu araştırmaları gerekiyor. 

ANKARA'DA İZMİR'DE VE İSTANBUL'DA BULUNMAZ RAKAMLARLA DAİRELER

Ziraat Bankası Türkiye'nin her yerinde konut satışı yapıyor. Kurumun konut satış duyuruları arasında yer ilanların çoğunluğu ise en kalabalık iller olan Ankara, İzmir ve İstanbul için yayımlanmış durumda. 

Ankara'da bulunan bir daireyi 72.000 TL'ye satacağını ilan eden banka, İstanbul'da 126.000 TL'ye daire ilanı olduğunu duyurdu. Ancak bu daire için teklif verildiği ve fiyatın 131.000 TL'ye çıktığı görülüyor. İzmir'de ise Ziraat Bankası 152.500 TL'ye ilk teklif fiyatıyla konut satışı yapacak.

Ankara'da 72.000 TL'ye apartman dairesi satış ilanı.

ankara ziraat daire satışı

İstanbul'da 131.000 TL'ye apartman dairesi satış ilanı.

istanbul ziraat daire satışı

İzmir'de ise 152.500 TL'ye apartman dairesi satış ilanı.

izmir ziraat daire satışı

Listelerde yer alan satılık evler tüm ilanlar arasında bu iller için ilan edilen en düşük fiyatlı konutlardır. Bu illerde çok farklı fiyatlarda çok farklı özelliklerde konut satışları mümkün. Bunun yanında banka Ankara, istanbul ve İzmir dışında çok sayıda şehirde konut satışı yapacağını da ilan etti. Ziraat Bankası Gayrimenkul Satışı resmi internet sayfası üzerinden tüm ilanlar incelenebilir. 

TEKLİF VERİLEN KONUTA İKİNCİ TEKLİF HANGİ FİYATLA VERİLİR?

Yukarıda İstanbul için satışa çıkarılan konut için istekliler olduğu ve treklif verdiği görülüyor. Bu konut için istekli olacak bir başka müşteri bankanın ilan ettiği limitle teklifi artırabilecek. Bu konut için artış miktarı 500 TL olarak duyuruldu. İstanbul'da ki ev için bir sonraki teklif 131.500 TL olarak verilebilir. Artış miktarı daireye göre 100 TL, 250 TL, 500 TL ve 1000 TL olabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@