16 Daire Satın Alan Wilma Elles İle İnşaatçı Sevgilisi Kerem Göğüş'ün Arası Açıldı!

Çok kârlı bulduğu için emlak yatırımı yaptığını açıklayan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin yıldızı Wilma Elles ile inşaatçı sevgilisi Kerem Göğüş'ün arası açıldı! Türkiye'de "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" isimli dizide oynamak için gelen Wilma Elles kısa sürede ününe ün katmış ve oldukça hatırı sayılır paralar kazanmıştı.

EMLAK MAGAZİN 13.03.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Çok kârlı bulduğu için emlak yatırımı yaptığını açıklayan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin yıldızı Wilma Elles ile inşaatçı sevgilisi Kerem Göğüş'ün arası açıldı!

Türkiye'de "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" isimli dizide oynamak için gelen Wilma Elles kısa sürede ününe ün katmış ve oldukça hatırı sayılır paralar kazanmıştı. Kazandığı paraları emlak yatırımında değerlendiren Elles'in kısa sürede 1 mağaza ve 16 daire aldığı duyurulmuş güzel yıldız da emlak yatırımını çok karlı bulduğunu, bu nedenle emlak yatırımı yaptığını söylemişti. Kazanç Bitti, Kavga Başladı! Wilma Elles daha önce yapmış olduğu açıklamada Türkiye, güneşli ve muhteşem tatil ülkesi. Kim burada yaşamak istemez. İyi kira alıyorum. Eve yatırmaya devam edeceğim” açıklamasında bulunmuş ve Türkiye'de 16 dairesi ile 1 mağazası olduğunu söylemişti. Düzenlenen Altın İstanbul Ödülleri törenine katılan güzel yıldız ise bu sefer tam tersi bir açıklamada bulundu ve erkek arkadaşı ile arasının kötü olduğu iddialarını doğruladı. Konut yatırımı hakkında açıklama yapan Wilma Elles  “Kerem kendi istediği yerleri almamı istedi. Ne yazık ki yatırım konusunda beni yanlış yönlendirdi. Ona güvendim, şu an kızgınım. İstanbul’u tanımıyordum, ona sorarak hareket ettim. Aramız bozuk, bir süredir ayrı evlerde yaşıyoruz. Sıkıntılı süreçten geçiyoruz" dedi. İkili 6 senedir birliktelik yaşarken bu birliktelikten çiftin bir de ikiz çocukları bulunuyor. Çift bu güne kadar her davete beraber katılarak mutluluk pozları veriyordu. Ancak dünkü davete güzel oyuncu tek başına gelerek ayrılık iddialarını güçlendirdi ve açıklamaları ile bu iddiaları da doğrulamış oldu. Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@