18 - 26 Yaş Arası Nakit İhtiyacı Olan Tüm Gençler Yararlanabiliyor! Akbank'tan Ödenmeye Başladı!

18 – 26 yaş arasında tüm gençlerin her ihtiyacına özel ilk kredileri cazip oranlar ve avantajlarla Akbank üzerinden verilecek! Gençlere özel ihtiyaç kredisi fırsatı duyuruldu!

Finans 09.06.2022 - 13:48 09.06.2022 - 13:50

Nakit ihtiyacı çeken gençlerin 3 yıl boyunca tüm ihtiyaç kredilerinde herhangi bir kredi tahsis ücreti ödemeden rahatlıkla işlem yapmaları sağlanacak. İlk ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında, dijital kanallar üzerinden hemen müşteri olma sürecini tamamlayan gençlerin daha birçok cazip fırsattan da yararlanması sağlanacak. İlk kredilerini tahsis ücreti ödemeden ve uygun oranlarla kullanmak isteyen gençler ayrıca 3 aya kadar erteleme fırsatından da yararlanabilecekler.

Gençlere 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi!

Akbank üzerinden tüm gençlere ilk kredileri kapsamında özel oranlar ve fırsatlar sunuluyor. Üstelik sadece ilk kredilerinde değil, 3 yıl boyunca Akbank’tan kullanılacak ihtiyaç kredilerinde tahsis ücreti ödenmeyecek. Ücretsiz olarak kullandırılacak kredi kapsamında kredi taksit ödemelerine ise 3 ay sonra başlama imkanı da veriliyor. 3 aya kadar ertelemeli ihtiyaç kredisi fırsatlarından da bu kişilerin yararlanması sağlanacak.

18 – 26 Yaş Arasında Gençler Yararlanabilecek!

akbank-ihtiyaç-kredisi-1

İlk Kredim kapsamında, daha önce hiçbir banka ihtiyaç kredisi kullanmayan Akbanklılar avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilecek. 18 ila 26 yaş arasında gençleri kapsayan kampanya, İlk kredim ile ihtiyaç kredisi ürünlerine başvurup, kullanan müşteriler için geçerli olacak. Kampanya kapsamında kredi kullandıkları tarihten itibaren 3 yıl boyunca kullanacaklar diğer ihtiyaç kredilerinde de kredi tahsis ücreti ödemek zorunda kalmayacaklar. 50 bin TL’ye kadar kredilerde 36 ay, 50 bin TL ve üzerinde kredilerde ise 24 aya kadar vade fırsatları da geçerli olacak. Ayrıca 3 aya kadar erteleme seçenekleri de uygulamaktadır.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

İlk Kredim kapsamında şubeye bile gitmeye gerek kalmadan Akbank Mobil uygulaması üzerinden anında 7/24 Akbanklı olma fırsatından da yararlanarak kredi başvurusu yapılabilmektedir. Akbank Mobil üzerinden banka müşterisi olan tüm gençlerin avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmaları sağlanmaktadır. Başvuru onayı sonrasında ilgili belgeler ile 18 – 26 yaş arasında tüm gençlerin başvurularını yapmaları sağlanmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@