19 Mayıs Kocaeli Büyükşehir Belediyesi programı: Ceza ve Kutsi konseri nerede, saat kaçta, ulaşım ücretsiz mi?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında Ceza ve Kutsi konseri düzenliyor. Konser saat kaçta, nerede yapılacak sorusunun yanıtı haberimizde.

Gündem 19.05.2022 - 14:06 19.05.2022 - 14:06 Büşra Uluşen

Pandemi nedeniyle yaklaşık iki yıldır yapılamayan 19 Mayıs kutlamaları, bu yıl tüm yurtta coşku ile kutlanıyor. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kentin her köşesinde bayram sevincinin yaşanabilmesi amacıyla çifte konser veriyor. Bu kapsamda rap müziğinin sevilen ismi Ceza sahne alacak. Yine aynı gün ünlü şarkıcı Kutsi de Kocaeli halkıyla bir araya gelecek.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ceza ve Kutsi konseri saat kaçta, nerede, ücretsiz mi?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs kutlamaları kapsamında ünlü rapçi ceza ve ünlü şarkıcı Kutsi Kocaelili vatandaşlara müzik şöleni yaşatacak. Ceza, 19 Mayıs saat 21.00'de İzmir Sekapark'ta; yine aynı gün Dilovası Polisan Spor Salonu'nda ise saat 20.30'da Kutsi sahneye çıkacak. Konserler ücretsizdir. Kocaelili tüm vatandaşlar, etkinliğe davet edildi.

kocaeli ceza konseri

Kocaeli'de ulaşım ücretsiz

Vatandaşların etkinliklere katılması, 19 Mayıs günü dilediğince yolculuk yapabilmesi için Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait toplu taşıma, tramvay ve deniz ulaşımında yapılacak seferler 19 Mayıs Perşembe günü ücretsiz olacak. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda, Büyükşehir'in toplu ulaşım araçları, tramvay ve deniz ulaşımında yapılacak seferler tüm gün bedava hizmet verecek. 

Ancak Ulaşım Park'a ait Hat 200 İzmit-Kartal, Hat 250 Otogar-Sabiha Gökçen, Hat 250G Gebze Otogar - Sabiha Gökçen Havaalanı ile Hat 700 ise 19 Mayıs'ta ücretli şekilde hizmet verecek. 

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@