199 Bin TL'den Ucuz Boş Banka Konutları! Halkbank 3+1, 4+1 Daireleri 20.000 TL Peşinatla Satıyor

Halkbank 199 bin TL'den daha ucuz fiyatlara çok sayıda konut satışı yapıyor. Bankanın güncel konut satış listesinde fiyatlar 21 bin TL'den başlarken 200 bin TL'lik ev için 20 bin TL peşinat yetiyor.

Emlak Haberleri 08.01.2022 - 16:41 08.01.2022 - 16:42 Mustafa Karagöz

Halkbank konut kredisi imkanları, bankanın kendi konut satış duyuruları için de geçerli. Banka kendisine ait olan konutlardan alacak olan vatandaşlara çok yüksek limitli ve ucuz faiz oranlı kredi imkanı sunuyor. 

HALKBANK'TAN KONUT ALACAKLAR İÇİN KONUT KREDİSİ

Konut kredisi ile ev alımı Halkbank'ın kendisine ait olan daireleri için de geçerli. Bankaya ait olan dairelerden almak isteyen müşteriler öncelikle ihale sürecine katılacaklar ardından ise verdikleri teklif ile daireleri almaya hak kazanırlarsa satış fiyatı üzerinden konut kredisi başvurusunda bulunacaklar. Vatandaşlar için banka yüzde 90 oranında kredi limiti sağlayacak. Ödenmesi gereken tutar yüzde 10 olacak. 

Konut kredisi başvurularında dikkat edilecek en önemli husus alınacak evin krediye uygun olup olmaması. Banka konut satışlarına dair listede her ev için kapsamlı bilgilendirme tablosu yayımlıyor. Bu tabloda evin krediye uygun olup olmadığı ilan edilir. Krediye uygun olan evler için banka başvuruları kabul eder.

Emlak365.com olarak aşağıda yer alan tablodaki evler en yükse 200.000 TL bandında bulunuyor. Krediye uygun olan bu evler için 20.000 TL peşinat ödemesi yeterlid olacak. Geriye kalan 180 bin TL'lik kısım kredi olarak çekilebilecek. Konut kredisi ile ev alacak olan müşteriler için Halkbank 120 ay vadeli ödeme planı sunacak. Müşteriler başvurularını bankaya doğrudan yapacaklar. 

BU LİSTEDE YER ALAN EVLERİN TAMAMI 199 BİN TL'DEN DAHA UCUZ

Halkbank'tan konut almak isteyebilecek olan vatandaşlar için bir liste oluşturduk. Bankanıın satış listesinde yer alan ve fiyatı 200 bin TL'den daha düşük olan konutları bir araya getirdik. İşte ucuz banka konutları. 

199 bin tl den ucuz halkbank evleri199 bin tl den ucuz halkbank evleri 2

LİSTEDEN EV ALMAK İSTEYENLER NE YAPACAKLAR?

Halbank veya diğer bankaların satışa çıkardığı konutlar tek fiyat üzerinden satılmazlar. Bankalar konutlar için açık artırma düzenlerler. Açık artırma sonunda en yüksek teklifi veren konutu alır. 

Konutlara teklif vermek için ise müşterilerin gayrimenkul satış sistemine üye olmaları gerekmekte. Üyelik işlemleri bankanın web sitesi üzerinden elektronik olarak verilebilir. Bunun yanında müşteriler banka şubelerine giderek tekliflerini verebilirler. 

Teklif verme için başvuruları tamamlayanlar ilgilendikleri daireler için tekliflerini sunacaklar. En yüksek teklifi veren evi almaya hak kazanacak isteyen bu aşamada kredi başvurusunda bulunacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@