2-3-4 Mayıs bayramda AVM'ler açık mı, kapalı mı? Saat kaçta kapanacak?

Ramazan bayramı nedeniyle AVM'lerin açık olup olmadığı merak ediliyor. 2-3-4 Mayıs AVM'ler hangi günler açık, saat kaçta kapanacak? İşte yanıtı.

Gündem 30.04.2022 - 19:38 30.04.2022 - 19:38 Büşra Uluşen

Ramazan Bayramı bu yıl 2 Mayıs Pazartesi gününden itibaren başlıyor. Bayramda resmi tatil olması nedeniyle kamu kurum ve kuruluşları kapalı olacak. Bu nedenle vatandaşlar çoğu işlemini bayram sonrasına bırakmak zorunda kaldı. Bunun yanında bayram günlerinde AVM'lerde vakit geçirip alışveriş yapmak isteyenler ise bayramda AVM'ler açık mı kapalı mı merak ediyor. 

Bayramda AVM'ler açık mı 2-3-4  Mayıs?

Bayrama çok kısa bir süre kala AVM'lerin açık olup olmadığı konusu merak edilmeye başlandı. Bayramda ailesiyle ya da sevdikleriyle beraber AVM'lerde vakit geçirmek isteyen kişiler bu araştırmayı yapıyor. Bayramda AVM'lerin açık olup olmadığına dair henüz bir bilgi verilmedi. Ancak genellikle bayramlarda AVM'ler normalden daha geç açılıp daha erken saatlerde kapanabiliyor. 2- 3- 4 Mayıs tarihlerinde muhtemelen AVM'ler hizmet vermeye devam edecektir. 

Her AVM'nin çalışma saatleri değişiklik gösterebileceği gibi bayramda açık olup olmayacağı da konuma göre değişebilir. Bunun yanında geçtiğimiz yıllarda alışveriş merkezlerinin çalışma durumlarına ilişkin bir değişiklik olmadığı da gözlemlenmiştir.

Bayram'da AVM'ler kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Alışveriş merkezleri normal günlerde saat 10.00'da açılıyor 22.00'de ise kapanıyor. Bayram nedeniyle AVM'lerin çalışma saatlerinde değişiklikler olabilir. AVM'lerin hangi günler açık olduğu ya da saat kaçta açılıp kaçta kapandığı ile ilgili kesin bir bilgi öğrenmek için şehrinizdeki alışveriş merkezlerinin internet siteleri üzerinden araştırma yapabilirsiniz.

Alışveriş merkezlerinden bayramda çalışma saatlerine ilişkin net bir açıklama henüz yapılmadı. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@