2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Daha Büyük Bir Bahçe İçin Zekeriyaköy'de Villa Satın Aldı!

Emirgan'da oturan Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu evlerinin bahçesini küçük bulduğu için Zekeriyaköy'de villa satın aldı. Büyüyen ailesi için Kenan İmirzalıoğlu'nun kesenin ağzını açtığı belirtiliyor.

Emlak Magazin 19.01.2022 - 12:10 19.01.2022 - 12:10 Gülcan Özer

Ekranların örnek gösterilen çifti Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti ikinci bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanırken çiftin büyüyen aileleri nedeni ile taşınma kararı aldıkları açıklandı. Hürriyet Gazetesi tarafından yapılan habere göre Emirgan'da oturan ünlü çift evlerinin bahçelerinin küçük olması ve ailelerinin büyümeye başlaması nedeniyle yeni bir ev satın aldı. 

Ünlülerin tercih ettikleri Zekeriyaköy'e taşınma kararı alan çiftin satın alacakları evi belirlerken aynı semtte oturan oyuncu Aras Bulut İynemli'den fikir ve yardım aldıkları da habere konu oldu. Ünlü çift evlendikten sonra Emirgan'a taşınmış ve burada kendilerine bahçeli bir villa satın almıştı. Ancak kızlarını kucaklarına alan çift ikinci bebeğe hazırlık yaparken daha büyük bir ev aramaya başladı. 

SİNEM KOBAL VE KENAN İMİRZALIOĞLU ÇİFTİ NEREDE OTURUYOR, EVLERİ NEREDE?

Evlilikleri ile örnek gösterilen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti ikinci bebeklerini kucaklarına almak için sabırsızlanırken doğum öncesi taşınmatelaşına düştü. Hürriyet Gazetesi tarafından yapılan habere göre ünlü çift Emirgan'da oturdukları evin bahçesinin küçük olması nedeni ile taşınma kararı aldıkları iddia edildi. 

sinem kobal taşınıyor

Ünlü çiftin Zekeriyaköy'de geniş bahçeli bir villa satın aldıkları, Kenan İmirzalıoğlu'nun eşi ve ailesi için kesenin ağzını açtığı belirtiliyor. Ünlü çiftin taşınma işlemlerine başladıkları, evlerinin eşyalarını parça parça yeni evlerine taşıdıkları belirtiliyor. 

sinem kobal emirgan evi

Emirgan'da bulunan çiftin eski evinin olduğu sokağın son derece dar olması nedeni ile taşıma kamynonun zorlandığı görülürken kızları Lalin ile beraber yeni evlerine taşınan çiftin son derece mutlu olduğu belirtiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@