2 Milyon Lira Harcadığı Evinden Taşınan Simge Sağın'ın Galata'daki Yeni Evi Mest Etti!

Ünlü şarkıcı Simge Sağın, 2020 yılında 2 milyon lira harcayarak satın aldığı evinden taşındı. Galata'da 20 bin liraya kiraya çıkan ünlü ismin yeni evi göz dolduruyor.

Emlak Magazin 02.03.2022 - 14:21 02.03.2022 - 14:22 Büşra Uluşen

Ünlü şarkıcı Simge Sağın, 2020 yılında Göksu Evleri'nde orman manzaralı çatı dubleksini 1.5 milyon TL ödeyerek satın almıştı. Evin içerisini baştan yaratarak bunun için de 280 bin TL harcayan Sağın, evinden çabuk sıkıldı.

GALATA'DA 20 BİN LİRAYA DAİRE KİRALADI!

Simge Sağın, Göksu Evlerin'nde yaklaşık 2 milyon harcadığı evini geride bırakarak, Galata'da ilk görüşte tutulduğu deniz manzaralı, dubleks daireye taşındı. Aylık 20 bin TL bedelle tuttuğu daireyi satın almak istediği öğrenilen Sağın, fiyatı pahalı bularak indirim talep ediyor. Edinilen bilgilere göre, simge Sağın'ın şu an kiraladığı evin değeri tam 7.5 milyon TL. 

Birçok hit şarkıya imzasını atan ve şarkıları dilden dile dolanan Simge Sağın, bu evi satın alması durumunda stüdyosunu da evine taşıyacak. Her gün denize karşı konser vermeyi planlayan ünlü şarkıcının ev konusundaki tereddütleri devam ediyor. 

simge sağın-1

EVİNDEN KARELER PAYLAŞTI

Galata'da 20 bin TL'ye kiraladığı deniz manzaralı evinden paylaşım yapmayı ihmal etmeyen güzel şarkıcı, keyifli anlarını sosyal medya takipçilerinin beğenisine sunuyor. Şarkıcının paylaşımlarından evinin ne kadar güzel olduğu da belli oluyor.

simge sağın

simge sağın 2

İşte Simge Sağın'ın evinden kareler...

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@