2 Sene Sonra Ziyaret Etti, Nusret'in Annesinin Evi Gündem Oldu!

Yapmış olduğu Salt Bae adı verilen tuz ekme hareketi ile tüm dünya çapında büyük bir üne kavuşan Nusret kendi adını taşıyan restoranları ile bir fenomen haline gelmişti.

Emlak Magazin 20.12.2021 - 08:56 20.12.2021 - 08:56 Gülcan Özer

Tüm dünyada büyük bir fenomen haline gelen ve kendi adını taşıyan et restoranları ile bir dünya markası haline gelen Nusret Gökçe ailesinin evini ziyaret etti.  Resmi sosyal medya hesabı üzerinden ailesinin evinin ziyaret ettiği görüntüleri paylaşan Nusret Gökçe gündemin en çok konuşulanları arasına girdi. 

Yapmış olduğu paylaşımı bir anda gündem olan Nusret Gökçe hem ailesini 2 senedir ziyaret etmemesi hem de ailesinin oturduğu evin görüntüleri nedeni ile eleştiri yağmuruna tutuldu. 5 milyon 600 bin kişinin görüntülemiş olduğu video büyük bir görüntüleme rekoru kırarken aynı zamanda 18 bin kişinin yorumu ile de adeta yorum yağmuru yaşadı. 

NUSRET'İN ANNESİ FATMA GÖKÇE'NİN EVİ NEREDE?

Ailesinin evini yapmış olduğu ziyaretin görüntülerini paylaşan Nusret Gökçe bir anda "hayırsız evlat" eleştirilerine uğradı. Paylaştığı videosunda "cennet" ifadesini kullanarak annesi ile buluşmasını takipçilerine aktaran Nusret 2 senedir ailesini görmediğini söyledi. 

nusret annesinin evi

Nusret'in annesine "çok zayıflamışsın" dediği görüntüler ekranlara yansırken annesinin oturduğu ev ve eşyaları ise eleştirilere neden oldu. Hayırsız evlat olmakla itham edilen Nusret için takipçilerinin büyük bir bölümü "o kadar zenginsin, annenin oturduğu eve, eşyalarına bak" eleştirisinde bulunurken yine 2 senedir bir evladın ne olursa olsun ailesini ziyaret etmemesinin kabul edilemez olduğu vurgulandı.

nusret annesinin evi 1

Nusret eleştirilere yanıt vermezken daha önce köyüne yaptığı yardımlar ve medrese ile de gündeme gelmiş, köyünde bulunan çocuklara eğitim için vermiş olduğu burslar ile takdir toplamıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@