20-24 Aralık Vakıfbank Araç Satış Duyuruları İlk Teklif Fiyat Listeleri

Vakıfbank 2021 yılsonunda araç satış kapsamında yeni duyuruları resmi sitesinden ilan etti. Araç almak isteyenler için bankanın listesinde yer alan marka ve modeller.

Finans 20.12.2021 - 15:44 20.12.2021 - 15:44 Mustafa Karagöz

Banka araç satış ilanları kapsamıdan Vakıfbank 20 Aralık 24 Aralık duyurularını yayımladı. Bankanın güncel satış listesinde binek araç bulunmazken genellikle ticari vasıflı ve dolmuş araçlarının satışının yapılacağı bildirildi. 

VAKIFBANK'TAN GÜNCEL ARAÇ SATIŞ LİSTESİ

Vakıfbank araç satış duyurularından 2 tanesi Ankara'da yer alıyor ve dolmuş hattını işaret eden J plaka ile satıyor. Bunun dışında bir de K plaka araç satışı yapan banka son duyurusunda ise detayları çok belli olmayan bir araç satışı yapılacağı bildirildi. 

Vakıfbank tarafından yayımlanan listede yer alan ilk araç daha önce dolmuş olarak kullanılan 2006 model bir araç için oldu. Bu araç için banka 650.000 TL ilk teklif fiyatı belirledi. Listede yer alan ikinci araç ise yine dolmuş statüsünde yer alan Mercedes Benz araç oldu. Sprinter model araç için banka 1 milyon 200 TL fiyat açıkladı. Listede aynı vasıfta yer alan bir başka ise Fiat Ducato 2017 model araç için oldu. Bu model araç için ise 1 milyon 300 bin değer belirlendi. Listede yer alan dördüncü aracın modeli ise belli olmadı. 

Araç Satış Duyurusu

vakıfbank araç satış 20 aralık

Vakıfbank'tan araç almak isteyenler başvurularını bankanın web sitesinden yada şubelerinden yapabilirler. Şube üzerinden yapılacak başvuruların ardından vatandaşlar kendi tekliflerini sunacaklar. Araçların alınması durumunda ise satış işlemleri gerçekleştirilecek. Satış işlemleri aracın bulunduğu Vakıfbank şubesi üzerinden tamamlanacak. Alım satım devir teslim işlemlerine dair tüm süreç Vakıfbank şubesi ile birlikte bitirilecek. Araç almak isteyenler teklif vermeden önce ise araçları banka şubelerinden görme hakkına sahipler. İlanların tamamı Vakıfbank Gayrimenkul sitesinden görülebilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@