20 Bin TL İhtiyaç Kredisi İçin Akbank, Finansbank, Halkbank Ve İş Bankası Aylık Kaç TL Taksit İstiyorlar!

Paraya sıkışanlar ihtiyaç kredisi kullanarak mali durumlarını düzlüğe çıkarabiliyorlar. Peki 20 Bin TL ihtiyaç kredisini hangi banka kaç TL taksitle veriyor? 

Finans 10.11.2021 - 00:16 10.11.2021 - 00:16 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik bozulmalar vatandaşları zor durumda bırakmaya devam ediyor. Yaşanan sıkıntıları aşmak isteyen vatandaşlar da kendilerine uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi veren bankalara yönelik araştırmalarına devam ediyorlar. Son faiz güncellemelerinin ardından şu anda hangi banka aylık yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi veriyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi hangi bankada aylık kaç TL taksitle veriliyor? 

İHTİYAÇ KREDİSİ GÜNCEL FAİZLERİ

Bankalar ihtiyaç kredisi faizlerinde son dönemlerde müşterileri pek de memnun etmeyen uygulamalar yapıyorlar. Merkez Bankası'nın faiz indirimlerinin piyasalarca gerçekçi bulunmayışından dolayı ihtiyaç kredisi faizlerinde de bir gerileme meydana gelmedi. Hatta kamu bankaları bile ihtiyaç kredisi faizlerinde indirim yapma yoluna gitmedi. Bundan dolayı da ihtiyaç kredisi faizleri yüksek seviyede seyretmeye devam ediyor. 

QNB FİNANSBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

QNB Finansbank tarafından yapılan ihtiyaç kredisi açıklamasına göre müşterilere aylık yüzde 1,36 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 739 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu şartlarda kullanılan ihtiyaç kredisinin toplam maliyetinin ise 26.605 TL olduğu bildirildi. 

finansbank 20 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama

İŞ BANKASI 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

İş Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampamnyası kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,60 oranında faiz uyguladığı açıklandı. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya kredi taksiti olarak her ay 774 TL ödeme yapıyorlar. Bu ihtiyaç kredisinin toplam maliyetinin ise 27.885 TL olduğu belirtildi. 

iş bankası 20 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama

HALKBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

Halkbank'tan ihtiyça kredisi kullanımında müşterilere aylık yüzde 1,63 faiz uygulandığı bildirildi. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak içi,n başvuru yapan müşteriler bankaya her ay kredi taksiti için 779 TL ödeme yapmaları gerekiyor. Bu kredinin toplam maliyetinin ise 28.048 TL olduğu bildirildi. 

AKBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullananlara aylık yüzde 1,90 faiz uygulandığı bildirildi. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar bankaya her ay 820 TL taksit ödemesi yapıyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@