20 Bin TL İhtiyaç Kredisinin 36 Aylık Maliyeti Halkbank'ta Ne Kadardır?

Halkbank tarafından müşterilere makul şartlar eşliğinde ihtiyaç kredisi verilmeye devam ediliyor. 20 Bin TL'lik ihtiyaç kredisinin maliyeti Halkbank'ta ne kadardır?

20 Bin TL İhtiyaç Kredisinin 36 Aylık Maliyeti Halkbank'ta Ne Kadardır?

Türkiye'de ekonomik gelişmeler vatandaşların kişisel bütçelerinde önemli derece sarsıntı meydana getirdi. Bu sarsıntı sonucunda ise ihtiyaç kredisi başvuruları oldukça arttı. En çok kredi veren bankalardan olan Halkbank da makul şartlar eşlliğinde müşterilerine ihtiyaç kredisi vermeyi sürdürüyor. Halkbank'tan ihtiyaç kredisi çeken bir müşteri hangi maliyetlerle karşılaşıyor?

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Nakit sıkışıklığı son günlerin en yaygın ekonomik sorunu haline geldi. Bu sorunla baş etmek isteyen vatandaşlar ise bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmayı tercih ediyorlar. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere uygun maliyetler ve kolay ödeme seçenekleriyle nakit desteği veriliyor.

KREDİ ÇEKEN MÜŞTERİLERE ÖDEME KOLAYLIĞI

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasını muadillerinden ayıran en önemli özelliklerden birisi de müşterilere getirilen ödeme kolaylıkları oldu. Halkbank kredi kullanan müşterilerin çeşitli gelir kaynaklarına sahip olduğuklarından hareket ederek oldukça esnek ödeme fırsatlarını sunuyor. Burada en kritik detay ise müşteriler kiredi başvuru sürecinde kendi bütçelerine göre bir ödeme planı tercih etmesi oluyor. Bu tercihi kullanan müşteriler bütçelerini yormadan ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar.

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi çekmek isteyen öüşteriler şu ödeme planlarından birisini seçiyorlar:

-Aylık eşit taksitli
-3 ayda bir eşit taksitli
-Artan taksitli
-Azalan taksitli
-Serbest ödemeli

İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANI

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler hangi maliyetle karşılaşacaklarını merak ediyorlar. Öncelikle müşterilerin muhatap oldukları en büyük maliyet faiz oluyor. Bundan dolayı da Halkbank ihtiyaç kredisi faizi araştırılıyor. Banka tarafından verilen bilgilere göre Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullananlara banka tarafından aylık yüzde 1,69 oranında kredi faizi uygulanıyor.

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİNİN MALİYETİ HALKBANK'TA NE KADAR?

halkbank 20 bin tl kredi maliyeti

Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre müşteriler ihtiyaç kredisi kullandıklarında ne gibi maliyetlerle karşılaşabilecekleri net rakam şeklinde bildirildi. Aylık 1,69 faizle ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler 36 ay vadeli 20 Bin TL'lik kredilerde bankaya her ay 779 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade boyunca yapılması gereken toplam ödeme ise 28.048 TL oluyor. Halkbank tarafından müşterilere sunulan bu maliyet şu anda bankacılık piyasasındaki diğer kredi kampanyaları ile karşılaştırıldığında yüksek olarak değerlendirilmiyor.

SONRAKİ HABER