20 Bin TL Kredi İçin En Düşük Maliyet! ING Bank'tan Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası! 

Nakit ihtiyaçları karşısında çözüm arayanlara İNG Bank tarafından uygun maliyetler ve kolay şartlar altında finansal destek olunmaya başlandı. ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası özellikleri nelerdir?

Finans 04.10.2021 - 23:57 05.10.2021 - 00:08 Engin Uzunoğlu

Nakit problemlerine çözüm arayan insanların sayısının bir hasyli yükseldiği bir süreçten geçiliyor. Bu süreç içerisinde vatandaşlar kendilerine nakit desteği sağlayacak bankalara ve o bankaların kredi kampanyalşarına yönelik araştırma yapmayı sürdürüyorlar. Bu imkanları değerlendiren vatandaşlar kendilerine en uygun koşullarda ihtiyaç kredisi imkanı tanıyan bankalardan kredi çekerek bütçelerindeki aksamaları öteleyebiliyorlar.

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası son günlerin en çok sorgulama yapılan kredi ürünlerinden birisi oldu. Vatandaşlar ING Bank'tan ihtiyaç kredisi kullanmaları halinde hangi koşullarla karşılaşacaklarını merak ediyorlar. ING Bank yine özel bir ihtiyaç kredisi kampasnyası ile müşterilerinin karşısına çıktı.

ING Bank'ın özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yeni müşterilere yönelik çok büyük bir imkan veriliyor. Buna göre yteni müşteriler talep etmeleri durumunda ING Bank'tan 20 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisini aylık yüzde 1,35 faizle kullanabiliyorlar. Bu imkandan yalnızca yeni müşteriler yararlanabiliyor. 

Öte yandan mevcut ING Bank müşterilerine de ihtiyaç kredisinde faiz indirimi tanınıyor. Aylık harcamalarının 1.000 TL'sini Turuncu Ekstra Kart ile yapan ING Bank müşterileri 20 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerini alacakları nakit iade ile aylık yüzde 1,49 faiz ile kullanmış oluyorlar. Bu imkandan yararlanan müşteriler oldukça makul maliyetlerle nakit akışlarında yaşanan sorunları öteleyebiliyorlar. 

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

ING Bank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler özel şartları karşılamaları durumunda aylık yüzde 1,35 faiz ile karşılaşıyorlar. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya vade süresi boyunca her ay 738 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonuna gelindiğinde ise müşterilerin yaptıkları toplam ödeme 26.552 TL oluyor.

ing ihtiyaç kredisi hesaplama

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ING Bank'Tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler kredi başvurularını nasıl yapabileceklerine ilişkin bilgileri de merak ediyorlar. Bu konuda ING Bank tarafından müşterilere bazı kolaylıklar sağlanabiliyor. Dijitalleşmeyi en erken tamamlayan bankalar arasında yer alan ING Bank dijital kanallar üzerinden ihtiyaç kredisi başvurularını kabul ediyor. Ayrıca tercih eden müşteriler banka şubelerine giderek de ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@