2012 Model Volkswagen Passat 175 Bin Lira Fiyatla Satışta! Ziraat Bankası Satılık 2. El Araç İlanları

Bankalardan satılık araba ilanları büyük talep görmeye devam ederken Ziraat Bankası satılık araç ilanları fiyatları ile dikkat çekti. İcradan satılık araçlar!

2012 Model Volkswagen Passat 175 Bin Lira Fiyatla Satışta! Ziraat Bankası Satılık 2. El Araç İlanları

Lüks araç fiyatları cep yakmaya devam ederken bankadan satılık araba ilanları ucuz araç sahibi olmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasına girmeyi başardı. Araba satın almak isteyen kişiler icradan satılık araçlar ve bankalardan satılır araçlar için araştırmalarına devam ederken süreçte bir ilanda Ziraat Bankası tarafından yayımlandı.

Ziraat Bankası satılık araç ilanları için yayımlanan ilanda 2021 model Volkswagen Passat için belirlenen satış fiyatı 175 bin 500 TL olarak ilan edildi. Ziraat Bankası satılık araç ilanlarının yayımlandığı sitede Ford, Renault, Fiat ve Skoda başta olmak üzere çok sayıda markaya ait farklı modellerdeki araçlar ilk teklifi bekliyor.

İLK TEKLİF BEKLENİYOR! ÖNCE BAŞVURAN ALACAK, UCUZ ARABA SAHİBİ OLACAK

Ziraat Bakası satılık araba ilanlarının yayımlandığı site üzerinden verilen ilanlarda pek çok araç satışa sunulurken araçların bir çoğu için ilk teklif bekleniyor. Kamu bankalarının gerek ihtiyaç fazlası olan araçları gerekse de ipotekli kredi karşılığı rehin aldıkları araçları satışa sundukları sitede 96 bin liradan başlayan fiyatlarla çok sayıda araç satışa sunuldu.

ziraat-bankası-volkswagen-satış-ilanı

Bu araçlardan en çok ilgi görenlerden biride 2012 model Volkswagen Passat araç için talep edilen 175 bin 500 liralık fiyat oldu. Aracın paylaşılan resimlerdeki temiz görüntüsü dikkat çekerken Passat modeli aynı zamanda Volkswagen markasının amiral modelleri arasında yer alıyor.

sıfır-passat-fiyatı

Lüks araç almak isteyen kişilerin sunmuş olduğu süper lüks özelliklerin yanı sıra düşük yakıt tüketimi ve sunduğu üstün performans nedeni ile ağırlıklı olarak tercih ettikleri Passat modeli son dönemde yükselen fiyatları ile de çok konuşuluyordu. ÖTV dilimi nedeni ile yüksek vergi yükü bulunan aracın şu anda 2021 model sıfır Passat fiyatı ise 500 bin lira olarak listede yer alıyor.

ZİRAAT BANKASINDAN NASIL ARABA SAHİBİ OLUNUR, BANKADAN SATILIK ARAÇ NASIL ALINIR?

İnternet üzerinden satışa sunulan araçlardan almak isteyen kişilerin en yakın Ziraat Bankası Şubesi’ni ziyaret ederek burada aracın muhammen bedelinin yüzde 6’sı tutarındaki teminatın yatırması gerekmektedir. Daha sonra şubede doldurulacak Araç Satış Şartnamesi’nin her sayfasının imzalanması ile üyelik işlemi yapılmakta, ardından araç satın almak isteyen kişilere siteye giriş şifresi verilmektedir. Bu şifre ile siteye giriş yapılarak teklif verebilirsiniz.

SONRAKİ HABER